Szukaj

Szokująca wypowiedź podczas 76. gali rozdania Złotych Globów. Christian Bale wywołał prawdziwą burzę [wideo]

08-01-2019 17:47
Christian Bale Fot. NBC News / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Podczas 76. gali rozdania Złotych Globów słynny brytyjski aktor Christian Bale, który został nagrodzony za rolę w filmie „Vice”, wywołał prawdziwy skandal. Wszystko za sprawą przemówienia, które wygłosił po otrzymaniu statuetki. Podczas niego nie tylko podziękował swojej małżonce i współpracownikom, ale również szatanowi. Na jego słowa zareagowała m.in. córka Dicka Cheneya, w którego postać wcielił się aktor.

W trakcie swojego wystąpienia aktor podziękował szatanowi za inspirację do zagrania roli:

Dziękuję szatanowi za to, że dał mi inspirację do tego, jak zagrać tę rolę.

Sprawa stała się naprawdę głośna, o czym świadczy fakt, że odnieśli się do niej przedstawieciele Kościoła Szatana, którzy w swoim wpisie przypomnieli o swoich poglądach i przy okazji pogratulowali aktorowi zdobycia tej prestiżowej nagrody:

Koniecznie przeczytaj: To trzeba zobaczyć. Róża Thun mówi o próbie przekupienia… Jarosława Kaczyńskiego [wideo]

Czytaj też: Złote Globy: jedna z aktorek wyłamała się i założyła czerwoną suknię zamiast czarnej. „Nie poddała się szantażowi feministek” [FOTO]

Dla nas szatan jest symbolem dumy, wolności i indywidualizmu oraz służy zewnętrznej metaforycznej projekcji naszego największego potencjału. Ponieważ talent i umiejętności pana Bale'a przyniosły mu nagrodę, to pasuje.

Z kolei Liz Cheney, córka Dicka Cheneya, w którego postać wcielił się Christian Bale opublikowała wpis, w którym przypomniała o sprawie napaści na dwie kobiety, której miał dopuścić się aktor:

Do tego pewnie też zainspirował go szatan.

Warto przeczytać: Złote myśli gości TVN: „Schodzę do podziemia”, „Jesteśmy w d.”, „Patriotyzm to zbieranie psich kup” [wideo]

Podziel się