Szukaj

Uczestnik Pol'and'Rock pocałował dziennikarkę TVN. No i się zaczęło… „To molestowanie seksualne” [foto]

06-08-2018 19:45
Uczestnik PolandRock pocałował dziennikarkę TVN Fot. Sylwia Spurek / Twitter / screen Twitter
Podziel się

W czasie relacji na żywo z Pol'and'Rock w Kostrzynie nad Odrą reporterka stacji TVN24 została pocałowana przez uczestnika festiwalu. „To molestowanie seksualne” - komentuje dr Sylwia Spurek, zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich.

Mężczyzna podbiegł do dziennikarki, pocałowała ją w policzek, po czym szybko uciekł. Reporterka była wyraźnie zaskoczona. W studiu TVN24 całe zdarzenie zostało przyjęte z rozbawieniem i nie słychać było głosów oburzenia. Tymczasem według zastępczyni RPO sytuacja jest o wiele bardziej poważna. Według niej doszło do molestowania.

Ustalmy jedno. Sytuacja, w której obca osoba całuje Cię bez Twojej zgody, nie jest normalna. To molestowanie seksualne. Aha, uprzedzając pytania - nie, nie mam poczucia humoru. Molestowanie seksualne to forma przemocy ze względu na płeć. Molestowanie seksualne nie jest śmieszne

Koniecznie przeczytaj: Kontrowersyjna wypowiedź Rzecznika Praw Obywatelskich. Adam Bodnar porównał obecną sytuację w kraju do tej z marca 1968 roku

Czytaj też: Zygmunt Miernik zostanie w więzieniu. Rzecznik Praw Obywatelskich nie znalazł podstaw do kasacji wyroku

- napisała na Twitterze.

Spurek wdała się w długą dyskusję na ten temat z komentującymi jej wpis internautami. Wydaje się, że większość z Twitterowiczów zachowało o wiele bardziej zdrowe podejście do sytuacji.

Warto przeczytać: Tego wywiadu TVN nie pokazał. Wkurzona aktorka „spławiła” narzucającą się dziennikarkę [WIDEO]

Podziel się