Szukaj

Pijana Ewa Kasprzyk i skandaliczne słowa jej partnera o protestujących przeciwko spektaklowi „Klątwa” [WIDEO]

05-03-2017 16:50
Ewa Kasprzyk przed Teatrem Powszechnym w czasie protestu przeciwko Fot. Ewinia1 / YouTube / screen YouTube
Podziel się

23 marca przed Teatrem Powszechnym odbył się protest związany ze spektaklem „Klątwa”. Przed rozpoczęciem przedstawienia przed budynkiem pojawiła się m.in. aktorka Ewa Kasprzyk wraz ze swoim partnerem, który w wulgarny sposób określił manifestujące i modlące się osoby.

Organizatorem protestu był Stanisław Sadowskiego z Krucjaty Młodzieżowej. Modlitwa prowadzona przez ks. Jerzego Garda miała stanowić formę przebłagania za grzech bluźnierstwa, do jakiego doszło w czasie spektaklu „Klątwa”.

Modlimy się, by wynagrodzić Panu Bogu za ten grzech. Uważamy, że to nie jest przypadek, że takie rzeczy się dzieją i to jest po prostu bluźnierczy terror. Chce się przyzwyczaić ludzi do oglądania ohydy, do koegzystencji z ohydą, z bluźnieniem Panu Bogu - tłumaczył Stanisław Sadowski.

Koniecznie przeczytaj: Czy teatr to dom publiczny? Taką tezę można postawić po obejrzeniu sztuki „Klątwa” w reżyserii Olivera Frljicia

Czytaj też: Ewa Siedlecka obraziła prezydenta Andrzeja Dudę. Naczelny „Super Expressu″ odpowiada

Przed teatrem pojawiła się również Ewa Kasprzyk, która wraz ze swoim partnerem zamierzała obejrzeć bulwersujący spektakl. Aktorka, która wyraźnie była pod wpływem alkoholu, ironicznie sugerowała protestującym, „aby się za nią pomodlili”, natomiast jej towarzysz manifestujące osoby nazwał… „ch*jami”.

Dłuższe nagranie z protestu poniżej:

Warto przeczytać: Reżyser „Klątwy”: „Polska rozpada się przez swoje katolickie wartości”

Podziel się