Szukaj

USA: Panika na koncercie Eminema. Fanów wystraszyły odgłosy strzałów z broni palnej [wideo]

14-06-2018 21:46
Panika na koncercie Eminema Fot. ET Canada / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Podczas niedawnego koncertu Eminema odbywającego się w ramach festiwalu muzycznego Bonnaroo Music and Arts Festival niespodziewanie wybuchła panika. Wszystko za sprawą dźwiękowych efektów specjalnych, które imitowały strzały z broni palnej.

W trakcie wykonywania utworu „Kill You” z głośników wydobyły się efekty dźwiękowe, które imitowały strzały z broni palnej. Niespodziewanie część fanów rapera wpadła w panikę, ponieważ była przekonana, iż są one wynikiem ataku terrorystycznego. W związku z tym zaczęli oni krzyczeć i w popłochu uciekać z koncertu.

Po koncercie współpracownicy gwiazdy wydali oświadczenie, w którym podkreślili, że te efekty dźwiękowe są wykorzystywane przez artystę już od wielu lat:

Koniecznie przeczytaj: Panika na dworcu w Paryżu. Nożownik groził policjantom [WIDEO]

Czytaj też: „Panika bankowa” w ramach „czarnego protestu”?

Eminem używa tego efektu, podobnie jak inni artyści, na swoich koncertach od dziesięciu lat, włączając w to poprzedni festiwal w USA, nie budząc dotąd sprzeciwu.

Część fanów Eminema wyraziła swoją dezaprobatę w mediach społecznościowych. Jak stwierdzili, ich zdaniem, efekty specjalne imitujące strzały z broni palnej w obecnej sytuacji na świecie są wyjątkowo nierozsądne. Tym bardziej, iż przeprowadzenie zamachu terrorystycznego podczas koncertu gwiazdy jest prawdopodobne. Udowodnili to napastnicy, którzy zaatakowali publiczność przebywającą na występie Arany Grande w Manchesterze.

Warto przeczytać: Strzały podczas przemówienia prezydenta Francji Francoisa Hollande’a [WIDEO]

Podziel się