Szukaj

Ostaszewska „zdradza”, jak… rozwiązać problem głodu na świecie [WIDEO]

03-07-2017 16:36
Maja Ostaszewska, aktorka Fot. Onet News / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Maja Ostaszewska znana jest ze swoich skrajnie lewicowych poglądów. Aktora mocno angażowała się w „czarne protesty”, a przed Wigilią walczyła o „prawa karpi”. Teraz postanowiła „wyjaśnić”, jak można rozwiązać problem głodu na świecie.

W trakcie ostatniego wywiadu dla onet.pl Ostaszewska nie unikała tematów politycznych i społecznych. Obecne rządy nazwała „pełzającym autorytaryzmem”. Aktorka krytykowała systemy totalitarne i takie, które „opierając się na religii, próbują odebrać kobietom ich prawa”. Ostaszewska zapewne, w kontekście jej silnego zaangażowania w proaborcyjnego „czarne protesty”, miała na myśli katolicyzm, który nie zgadza się na zabijanie dzieci nienarodzonych.

Koniecznie przeczytaj: Azjaci najbardziej inteligentni na świecie. Polacy w połowie stawki

Czytaj też: Dziennikarz śledczy ostro o zachodnich przywódcach: „Mają krew na rękach” [WIDEO]

Aktorka mówiła także o swoim zaangażowaniu w obronę praw zwierząt i ochronę Puszczy Białowieskiej. Przy okazji podała „receptę” na wyeliminowanie głodu na świecie.

Gdyby wszyscy ludzie zostali wegetarianami, to prawdopodobnie rozwiązałoby to problem głodu na świecie – stwierdziła Ostaszewska, która od dziecka nie je mięsa.

Co więcej, aktora była w stanie połączyć to z wycinką drzew. Przekonywała bowiem, że tereny, na których wycinane są lasy i puszcze służą potem do wysiewania zboża na paszę dla zwierząt hodowlanych.

Cały wywiad na nagranie poniżej:

Warto przeczytać: Według amerykańskich badaczy za pół wieku islam opanuje świat

Podziel się