Szukaj

Nie będzie nowych odcinków „House of cards”! Powodem coming out Kevina Spacey’ego i zarzuty o molestowanie 14-latka?

31-10-2017 10:45
Kevin Spacey Fot. Kevin Spacey / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

Nie będzie nowych odcinków „House of cards”! Powodem coming out Kevina Spacey’ego i zarzuty o molestowanie 14-latka?

Kevin Spacey, który w serialu „House of cards” wciela się w postać Francisa Underwooda, oświadczył na swoim profilu na Twitterze, że odtąd będzie żył jako gej, a w przeszłości miał intymne relacje zarówno z kobietami, jak i mężczyznami.

Do wyznania skłoniły go oskarżenia o molestowanie, które wysunął wobec niego inny aktor, Anthony Rapp – znany ostatnio m.in. z serialu Star Trek: Discovery.  Do zdarzenia miało dojść w 1986 r., gdy Rapp miał jedynie 14 lat. 58-letni dziś Spacey odniósł się do tych oskarżeń. Przyznał, że nie pamięta tej sytuacji, ale jeśli takie „niestosowne zachowanie po pijanemu” miało miejsce, to „szczerze przeprasza”.

Koniecznie przeczytaj: To nagranie robi furorę w sieci. Internauci nie mogą uwierzyć. TVN ocenzurował... zapowiedź filmu, w którym gra Kevin Spacey [WIDEO]

Czytaj też: Seksskandal na lewicy. Feministki oskarżyły dziennikarzy „GW” i „Krytyki Politycznej” o mobbing, molestowanie i… gwałt! [FOTO]

Najprawdopodobniej ten incydent doprowadził do podjęcia decyzji o zakończeniu produkcji „House of cards”. W wydanym oświadczeniu można przeczytać:

Media Rights Capital i Netflix są głęboko zaniepokojone ostatnimi doniesieniami dotyczącymi Kevina Spaceya (…) W odpowiedzi na te doniesienia szefowie obu firm przybyli do Baltimore po południu, aby spotkać się z obsadą i ekipą, i upewnić się, że czują się bezpieczni i wspierani.

Warto przeczytać: To będzie prawdziwy filmowy hit! Polską bohaterkę wojenną zagra znana gwiazda Hollywood

Podziel się