Szukaj

Nergal oburzony… profanacją polskich barw narodowych przez Godlewskie. Ma żal do Zbigniewa Ziobry [wideo]

09-06-2018 12:06
Siostry Godlewskie – Biało-czerwone 2018! Fot. Siostry Godlewskie / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Przygotowany na mundial teledysk sióstr Godlewskich wywołał oburzenie wielu internautów, którzy uważają, że doszło do sprofanowania polskich barw narodowych. Teraz głos w sprawie zabrał Nergal, który niedawno był ścigany za znieważenie polskiego godła.

Siostry Małgorzata i Esmeralda Godlewskie w zaprezentowanym niedawno teledysku wystąpiły niemal całkowicie nago. Wymalowane w biało-czerwone barwy celebrytki wykonują na nagraniu dwuznaczne pozy, jako rekwizytów używając m.in. piłki i polskiej flagi.

Klip spotkał się z ogromną krytyką internautów i już został usunięty z serwisu Vimeo. Celebrytki na pewno jednak zyskały rozgłos. Na YouTube naganie ma już ponad 800 tys. wyświetleń.

Koniecznie przeczytaj: Siostry Godlewskie z okazji urodzin Andrzeja Dudy zaśpiewały specjalnie dla niego. Nie wiemy, czy prezydent był zachwycony… [wideo]

Czytaj też: Zenek Martyniuk nagrał specjalną piosenkę na mundial. To przeróbka znanego hitu [wideo]

Co ciekawe, postawa sióstr Godlewskich spotkała się z dezaprobatą… Nergala, który był oskarżany o znieważenie polskich symboli narodowych (chodziło m.in. o przerobienie godła na satanistyczną grafikę: polski orzeł miał dorysowane diabelskie rogi, dodano także dwa węże oraz czaszki, a także krzyż odwrócony do góry nogami).

Teraz wokalista wylał swoje żale na Instagramie, zarzucając ministrowi sprawiedliwości Zbigniewowi Ziobrze, że pozostaje bierny na zachowanie celebrytek, podczas gdy on był ścigany.

Nie tak dawno temu polski rząd ścigał mnie i Rodzinę Behemotha za obrazę godła... znieważenie godła, jak to określono. Stanęliśmy przed sądem i chcieliśmy pozbyć się tych absurdalnych oskarżeń

- pisze Nergal.

Brakuje mi słów, żeby opisać, co czuję na widok tej wizualnej hipokryzji

- oburza się lider Behemotha.

Po prostu nie mogę uwierzyć w to przeoczenie, którego dokonał Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, że Ordo Iuris doskonale wypełnia podwójne standardy wspierane przez moich rodaków: polityczne, społeczne i kulturalne. Nie mogę wytrzymać oddychania tym samym powietrzem

- żali się.

Warto przeczytać: Zbigniew Boniek arogancki wobec dziennikarki? Ta odpowiedź prezesa PZPN oburzyła internautów [wideo]

Podziel się