Szukaj

„Nazistowskie sku***syny”! Niemiecki portal obraża polskich raperów

19-10-2016 13:39
Niemiecki portal obraża polskich raperów Fot. Schuh / Twitter / screen
Podziel się

15 października na oficjalnym profilu Twitter największego niemieckiego portalu hip-hopowego w Niemczech (Hiphop.de) polscy raperzy - Basti i Toony nazwani zostali „nazistowskimi sku***synami”. We wpisie wykorzystano urywki z klipu „Europa umiera”.

Hiphop.de w odpowiedzi na wpis jednego z użytkowników, który pytał o polskich raperów, napisał: „Sollen sich kreuzweise ficken, die Nazi Hurenkinder” - w tłumaczeniu na polski: „Niech się walą na krzyż (plecy) nazistowskie sku***syny”.

Sytuacja, w której znany niemiecki portal publicznie nazywa Polaków „nazistami” jest dość kuriozalna. Nie wiadomo też, na jakiej podstawie powyższe określenie zostało użyte. Utwór „Europa umiera”, z którego zostały wykorzystane ujęcia, w żaden sposób nie promuje ideologi nazistowskiej. Tekst nawiązuje do problemów z jakimi boryka się Europa i Zachód, m.in. porusza kwestię postępującej islamizacji. Klip do utworu miał swoją premierę w dniu ogłoszenia tegorocznego hasła Marszu Niepodległości: „Polska bastionem Europy”. Więcej na ten temat tutaj: Husaria na czele Marszu Niepodległości. Ujawniono też główne hasło wydarzenia: „Polska bastionem Europy”

Koniecznie przeczytaj: Niesamowite zaproszenie na Marsz Niepodległości 2016 [WIDEO]

Czytaj też: Oficjalna odpowiedź Andrzeja Dudy ws zaproszenia na Marsz Niepodległości

Hiphop.de obraża polskich raperów

Warto przeczytać: Trasa Marszu Niepodległości 2016

Podziel się