Szukaj

Natalia Przybysz gardzi Polakami? Wywiad z piosenkarką szokuje. „Masa ludzka, średniowieczna...”

27-10-2016 10:58
Natalia Przybysz - wywiad 2013 Fot. 20m2 / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Ujawnienie przez polską piosenkarkę dokonanej rok temu aborcji to jeden z najczęściej komentowanych tematów w ostatnich dniach. Internauci oburzeni byli powodami, dla których Natalia Przybysz zabiła nienarodzone dziecko (bo miała za małe mieszkanie). W tym kontekście wypominano jej np. to, że niedawno nawoływała do adopcji pszczół i pisała z „rozdartym sercem” o „płaczu małych cielaczków odbieranych matkom”. Teraz z kolei popularność zyskuje archiwalny wywiad, w którym piosenkarka mówi, co sadzi na temat Polaków.

Natalia Przybysz udzieliła ponad 3 lata temu wywiadu Łukaszowi Jakóbiakowi, który prowadzi internetowy program „20m2”. W pewnym momencie zapytał on piosenkarką, „co jej przeszkadza w Polakach” (ok. 9.22 minuty poniżej zamieszczonego nagrania) . Przybysz odpowiadając, przytoczyła „anegdotę” i nawiązała do wyjazdu z chłopakiem, który zabrał ją do Rynu na Mazurach, gdzie znajduje się średniowieczny zamek. Okazuje się, że piosenkarce przeszkadza w Polakach m.in., to, że interesują się oni… średniowieczem. Swoją opinię o rodakach wyraziła następującym stwierdzeniem:

Koniecznie przeczytaj: Mieszkańcy gminy Nadarzyn domagają się odwołania koncertu Natalii Przybysz

Czytaj też: Polska piosenkarka zrobiła aborcję, bo… miała za małe mieszkanie. Nagrała o tym piosenkę

Polacy w masie takiej, mięsożernej masie utknęli mentalnie w czasach średniowiecza.

Rozwijając wątek Przybysz, nawiązała też do spływu kajakowego, w którym brała udział. Opisowo powiedziała, jakie reakcje u niej wywołali mijani Polacy.

Płynęliśmy przez piękne okolice, ale co jakiś czas rzeka okazywała się plażą, a na tej plaży po prostu… lud się kąpał. I te dźwięki, które wydają ludzie, zmasowani, Polacy! Z grillem, z kiełbasą, z brzuchem, z czerwoną taką głową opaloną. To jest coś średniowiecznego.

Żeby nie było wątpliwości, Przybysz podkreśliła jeszcze raz:

Masa ludzka, średniowieczna. To jest przerażające w Polakach.

Opinię na ten temat, zostawiamy wam.

Warto przeczytać: Polacy wśród najbardziej leniwych narodów w Europie? Wyniki amerykańsko-niemieckiego badania

Podziel się