Szukaj

Mieszkańcy gminy Nadarzyn domagają się odwołania koncertu Natalii Przybysz

01-11-2016 18:16
Natalia Przybysz, piosenkarka Fot. Daniel Kruczynski / flickr.com / CC BY-SA 2.0
Podziel się

Na 19 listopada zaplanowano koncert Natalii Przybysz w Nadarzynie. Mieszkańcy jednak nie chcą, aby w tamtejszym ośrodku kultury wystąpiła osoba, która ostatnio chwaliła się dokonaną aborcją. „W tych pomieszczeniach, w których ma przebywać dzieciobójczyni, zazwyczaj bawią się i uczą nasze dzieci” - możemy przeczytać w petycji, jaką mieszkańcy wystosowali do wójta.

O Natalii Przybysz zrobiło się głośno po niedawnym wywiadzie, jaki piosenkarka udzieliła „Wysokim Obcasom” (weekendowy dodatek do „Gazety Wyborczej”). Współzałożycielka zespołu Sisters, która jest matką dwójki dzieci, oświadczyła, że rok temu zabiła nienarodzone dziecko, gdyż „nie chciała się ładować w pieluchy” i „miała za małe mieszkanie”. Przybysz „pochwaliła” się też, że jej najnowszy utwór „Przez sen” opowiada właśnie o tym zdarzeniu. Więcej tutaj: Polska piosenkarka zrobiła aborcję, bo… miała za małe mieszkanie. Nagrała o tym piosenkę.

Koniecznie przeczytaj: Natalia Przybysz gardzi Polakami? Wywiad z piosenkarką szokuje. „Masa ludzka, średniowieczna...”

Czytaj też: Polska piosenkarka zrobiła aborcję, bo… miała za małe mieszkanie. Nagrała o tym piosenkę

Mieszkańcom gminy Nadarzyn nie podoba się, że osoba, która, kierując się osobistą wygodą, zabiła nienarodzone dziecko, teraz zagra w miejscu, w którym bawią się i uczą ich własne dzieci.

Natalia Przybysz jest aborterką, ostatnio promującą swoją płytę wykorzystując do tego historię zamordowania przez nią jej trzeciego dziecka. Nie godzi się osobie takiej udostępniać pomieszczeń należących do społeczeństwa gminy Nadarzyn. W tych pomieszczeniach, w których ma przebywać dzieciobójczyni, zazwyczaj bawią się i uczą nasze dzieci. Takie działanie to wstyd i hańba dla Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury i dla gminy Nadarzyn! - piszą do wójta autorzy petycji.

Warto przeczytać: Cejrowski do posłów PiS: „Od dziś krew tych dzieci bryzgać będzie na wasze sumienia”

Podziel się