Szukaj

Znana piosenkarka broniąc imigrantów, przebiła wszystko: „Gdyby muzułmańskie gangi nie gwałciły kobiet, zrobiłby to ktoś inny” [FOTO]

19-01-2018 17:02
Lily Allen Fot. HOLLYWOOD ROCKS / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Jakiś czas temu, znana brytyjska wokalistka Lily Allen postanowiła włączyć się do internetowej dyskusji na temat zbiorowych gwałtów, do których coraz częściej dochodzi w Wielkiej Brytanii. Piosenkarka stwierdziła, że „dyby muzułmańskie gangi nie gwałciły kobiet, to wówczas napaści seksualnych dopuszczaliby się inni mężczyźni”.

Jak podaje breitbart.com, według najnowszych statystyk, zebranych przez walczący z ekstremizmem think-than Qulliam aż 84% gwałcicieli w Wielkiej Brytanii jest pochodzenia „azjatyckiego”, z zaznaczeniem, że chodzi o muzułmanów (warto tutaj dodać, że w mediach czy policyjnych raportach muzułmanie z Bliskiego Wschodu często opisywani są jako „Azjaci”).

Jak widać niektórych to nie przekonuje. Znana ze swojej proimigranckiej aktywności piosenkarka Lily Allen, kiedy zapytaną ją o to, czy dochodziłoby do gwałtów, gdyby imigranci nie zostali wcześniej wpuszczeni do kraju, napisała na Twitterze:

Koniecznie przeczytaj: Pomimo zawartej z Wielką Brytanią umowy Francuzi z premedytacją pozwalali imigrantom przeprawiać się przez kanał La Manche

Czytaj też: Ryzykowali życiem, aby porzucić islam i przejść na katolicyzm. Teraz zadali papieżowi niewygodne pytanie

Tak naprawdę istnieje duże prawdopodobieństwo, że w pewnym momencie te kobiety i tak mogłyby zostać zgwałcone lub być molestowane seksualnie przez kogoś innego.

Komentarz piosenkarki wywołał skrajnie różne rekcje. Część z internautów powyższe stwierdzenie rozbawiło, innych zaś mocno oburzyło. Wokalistka pod wpływem wielu nieprzychylnych komentarzy usunęła swój wpis i przeprosiła wszystkie ofiary ataków seksualnych.

Co ciekawe, Lily Allen już w swoim kolejnym poście wróciła do tematu. Tym razem jednak napisała, że białych Brytyjczyków, którzy często są dewiantami seksualnymi, należy również zaliczać do grona gwałcicieli:

Istnieje drugi typ gwałcicieli, którzy są w 100 procentach białymi Brytyjczykami. (…) To są mężczyźni, którzy uprawiają seks ze swoimi wnuczkami dwa razy w tygodniu przez lata, sąsiedzi, wujkowie, ogrodnicy, księża i sprzedawcy z fast-foodów.

Jakby tego było mało, w następnym poście piosenkarka zaapelowała, by Wielkiej Brytanii zakazać uprawiania dyscyplin sportu, a szczególnie piłki nożnej, bowiem tego typu aktywność fizyczna naraża młodych chłopców i mężczyzn na ryzyko gwałtu. 

Warto przeczytać: Afrykański biskup konwertował na islam i przekształcił kościół w meczet. Kuriozalny powód zmiany wiary [WIDEO]

Podziel się