Szukaj

Kto zagra agenta 007?

06-09-2016 11:53
Daniel Craig w czarnym garniturze Fot. Nina / flickr.com / CC BY-ND 2.0
Podziel się

Ciągle nie wiadomo, kto zagra w najnowszym filmie o przygodach agenta Jej Królewskiej Mości. Producenci kuszą Daniela Craiga gażą w wysokości 150 mln dolarów za dwie kolejne produkcje, jednak nie otrzymali jeszcze odpowiedzi ze strony aktora, który już czterokrotnie wcielał się w Jamesa Bonda.

Przed premierą ostatniego filmu o przygodach Jamesa Bonda Daniel Craig powiedział, że „Spectre” to ostatnia produkcja z jego udziałem. Według doniesień mediów aktor miał za nią zarobić ok. 65 mln dolarów. Rok temu w rozmowie z magazynem „Time Out” stwierdził, że „prędzej podciąłby sobie żyły” niż wziął udział w zdjęciach do kolejnego filmu serii. Zaraz dodał jednak, że choć na ten moment ma dość Bonda, to jego decyzja może zmienić się w każdej chwili.

Koniecznie przeczytaj: Stuhr chciał ośmieszyć blogerów, ośmieszył sam siebie

Czytaj też: 22. rocznica „obiadu drawskiego”. Wałęsa dziś broni Konstytucji, a kiedyś sam ją łamał?

Lista kandydatów do roli agenta 007 obejmuje kilka nazwisk (proponowano nawet, aby w głównej roli obsadzić czarnoskórego Idrisa Elbę), niemniej studio Sony, które jest odpowiedzialne za produkcję, nie chce rezygnować z Craiga. Wszyscy dobrze wiedzą, jak bardzo kierownictwo się nim zachwyca. Myśl o utracie go w tak krytycznym dla serii momencie nie jest opcją, jak długo szefowie studia mają na to wpływ – powiedział informator z portalu „Radar”. Doniesienia dotyczące gaży w wysokości 150 mln dolarów nie zostały potwierdzone przez rzecznika prasowego studia Sony.

Sprawa ponownego zaangażowania Craiga pozostaje otwarta, wiadomo natomiast, że na fotel reżysera nie powróci Sam Mendes, który pracował przy dwóch ostatnich filmach z serii – „Spectre” (2015) i „Skyfall” (2012).

Warto przeczytać: Kobieta postrachem ISIS. Irakijka ucina dżihadystom głowy, a ich czaszki... gotuje!

Podziel się