Szukaj

Będziecie w szoku. Ksiądz przerobił znany hip-hopowy kawałek. „Chcę wsadzić kij w mrowisko” [wideo]

22-09-2018 01:42
Ksiądz Adam Anuszkiewicz Fot. God is good Adam Anuszkiewicz / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Rapujący kapelan zakładu poprawczego robi furorę w sieci. Ksiądz stworzył przeróbkę utworu „Nienawiść Do Policji” hip-hopowego zespołu HempGru. Remix „Miłość do Kościoła” został bardzo pozytywnie odebrany przez internautów.

Ksiądz Adam Anuszkiewicz pełni posługę jako kapelan w zakładzie poprawczym. Jest także jednym z najmłodszych egzorcystów w Polsce. Ksiądz, aby dotrzeć do młodych, zbuntowanych ludzi sięgnął po stylistykę hip-hopową. Trzeba przyznać, że efekt okazał się niezwykle interesujący.

Uwagę zwraca mocny tekst. Co ciekawe także i w nowej wersji usłyszymy znany zwrot... „CHWDP”. Tutaj jednak ma on zupełnie inne znaczenie. „Chrystus Wam Daje Pokój” - rapuje kapelan.

Koniecznie przeczytaj: Zamówił mszę za dziennikarzy i widzów TVN i Polsatu. Ksiądz zmienił treść intencji [WIDEO]

Czytaj też: Uganda: 90 muzułmanów wtargnęło do kościoła, zgwałciło 15 kobiet i porwało pastora

Skrzynka wódki, beczka śledzi nie zastąpi ci Spowiedzi

Gruby melanż, baba goła nie zastąpi ci Kościoła

- to inny fragment tekstu, który zapewne wielu osobom wyda się dość kontrowersyjny.

Chcę wsadzić kij w mrowisko

- tłumaczy ks. Adam Anuszkiewicz.

Nie miałem wprost zamysłu, aby odpowiadać, ale widzę taką potrzebę. Mnie też boli całe zło świata, fakt, że czasami źle się dzieje w Kościele. Nie można jedną miara sądzić wszystkich. Trzeba docierać do ludzi, którzy są w potrzebie i potrzebują wiary i łaski. Widząc skutki zła w świecie jak ja teraz mam przemówić, że nadzieja, wiara i miłość przejdzie do ludzi? Skoro odcinamy ich od tego. Chcę wsadzić kij w mrowisko, aby to całe zło zmieniać w dobro

- mówi kapelan w rozmowie na antenie Telewizji Republika.

Teledysk można obejrzeć poniżej:

Warto przeczytać: Przerażające nagranie z Kairu. Ksiądz został zasztyletowany przez muzułmańskiego fanatyka na ulicy [WIDEO +18]

Podziel się