Szukaj

To trzeba zobaczyć. Koreański zespół zaśpiewał znany polski hit. Publiczność oszalała [wideo]

28-11-2018 11:38
Początek Cover  MONT Fot. MONT Official / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Podczas występu w warszawskiej Proximie koreański boysband M.O.N.T. wykonał piosenkę „Początek”, hit ostatniej edycji Męskiego Grania. Nagranie z koncertu szybko podbija sieć.

Wspólny utwór Korteza, Krzysztofa Zalewskiego i Dawida Podsiadło to jeden z największych przebojów ostatnich miesięcy na polskim rynku muzycznym. Teledysk do piosenki „Początek” opublikowany na YouTube ma już ponad 58 mln wyświetleń.

Najwyraźniej polski hit zyskał popularność także za granicą. Cover przeboju na koncercie w Warszawie zaśpiewał koreański zespół M.O.N.T. Trzeba przyznać, że Azjaci całkiem nieźle poradzili sobie z niełatwą piosenką w j. polskim.

Koniecznie przeczytaj: Zamy terminarz spotkań Polaków w eliminacjach do Euro 2020. Na początek najtrudniejszy mecz [foto]

Czytaj też: Paweł Domagała dosadnie o komentarzach politycznych Macieja Stuhra. „To rodzaj patologii w myśleniu o rzeczywistości”

Wykonanie spotkało się z entuzjastyczną reakcją publiczności.

Poniższe nagranie ma ponad 360 tys wyświetleń na YouTube.

Oryginalny polski przebój poniżej:

Warto przeczytać: Historyczny sukces Polki. Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior: „Dziękuję Polsce, rodzinie i Bogu” [wideo]

Podziel się