Szukaj

Kamasutra dla muzułmanek? Ta publikacja doprowadziła do szału islamskich radykałów. Jej autorka musi się ukrywać

25-07-2017 16:12
Muzułmanka w nikabie Fot. Kobieta w nikabie / wikipedia / CC BY 2.0
Podziel się

Podręcznik seksu dla muzułmanek, który ukazał się w ubiegłym tygodniu, już wywołał ogromne kontrowersje. Nic dziwnego, że jej autorka występuje pod pseudonimem. Chociaż książka traktuje wyłącznie o seksie małżeńskim, islamscy radykałowie zarzucają jej propagowanie rozwiązłości.

Autorka seksualnego przewodnika dla muzułmanek „Muslimah Sex Manual: A Halal Guide to Mind Blowing Sex”, która ze względów bezpieczeństwa posługuje się pseudonimem Umm Muladhat, w rozmowie z dziennikarzem „The Guardian” nie kryje zadowolenia ze swojej pracy.

Jednak chociaż autorka stanowczo podkreśla, że w swojej książce „położyła nacisk na seks wyłącznie z małżonkiem i na cały zakres przyjemności możliwy do osiągnięcia tylko z małżonkiem”, najwyraźniej nie udało jej się przekonać muzułmańskich radykałów, którzy na wieść o publikacji wpadli w szał i oskarżyli pisarkę o propagowanie rozwiązłości.

Koniecznie przeczytaj: Skandal w niemieckiej policji. Publiczny seks, pijaństwo i zbiorowa bijatyka [WIDEO]

Czytaj też: Miriam Shaded o islamie: „Mahomet był pedofilem, a Koran nawołuje do mordu i instruuje, jak zabijać niewiernych” [WIDEO]

Na 54 stronach podręcznika można przeczytać m.in. o pozycjach w seksie, pierwszym razie małżonków, o całowaniu się, a nawet o praktykach BDSM. Według autorki, „książka ma przede wszystkim doradzić kobietom, jak prowadzić zróżnicowane życie seksualne i jak przekonać małżonka do tego, by dbał o przyjemność partnerki w równym stopniu, co o swoje zaspokojenie”.

W islamie jest nacisk na cieszenie się z fizycznej przyjemności w małżeństwie, a nie tylko na prokreację. To jest prawo żony, żeby była seksualnie zaspokajana przez swojego męża – twierdzi Umm Muladat.

Warto przeczytać: Tak muzułmanie „dbają” o swoje kobiety. Skandaliczne nagranie pokazuje ich przedmiotowe traktowanie [WIDEO]

Podziel się