Szukaj

Jest szansa na wysokobudżetowy film o uniwersum 1920+ Różalskiego

19-11-2016 01:50
Jacek Różalski - husaria i mechy Fot. Jacek Różalski / Facebook
Podziel się

Jacek Różalski w ostatnim wywiadzie na onet.pl wspomniał, że w najbliższej przyszłości powstanie serial lub film osadzony w stworzonym przez niego świecie 1920+, czyli w alternatywnej rzeczywistości, która łączy historię międzywojnia i motywy fantastyczne.

Uniwersum 1920+ to artystyczna wizja Jacka Różalskiego, przedstawiająca alternatywną wersję historii XX wieku, w której obok ułanów na koniach i wiejskich krajobrazów pojawiają się… mechy, ogromne maszyny kroczące.

Bardzo oryginalne uniwersum stworzone przez artystę cieszy się wielkim zainteresowaniem, nie tylko w Polsce. Niedługo premiera „Iron Harvest: 1920+” - gry bazującej na uniwersum Różalskiego. Jednocześnie autor jeszcze bardziej zaostrzył apetyty swoich fanów, sugerując ostatnio, że już niedługo możemy doczekać się filmu opartego o uniwersum 1920+. Co więcej, ma to być wysokobudżetowa produkcja!

Koniecznie przeczytaj: Sejm przegłosował obniżenie wieku emerytalnego do 60 i 65 lat

Czytaj też: Skandaliczny zapis w ustawie o zakazie handlu w niedzielę. Dwa lata więzienia dla sprzedającego i… kupującego

Nie chcę zapeszać… ale jeśli wszystko dobrze pójdzie to, wygląda na to, że niedługo będziemy mogli obejrzeć serial/film, osadzony w świecie 1920+. Więcej szczegółów nie mogę na razie zdradzić, ale mówimy tu o bardzo poważnym wysokobudżetowym projekcie – powiedział Różalski w wywiadzie dla onet.pl.

Podoba wam się połączenie polskiej historii lat 20 XX wieku z wielkimi kroczącymi robotami? Na pewno przeniesienie tej wizji na ekrany kin miałoby spektakularny efekt.

Jacek Różalski, Bitwa Warszawska

Warto przeczytać: Nie żyje Fidel Castro. Zmarł w wieku 90 lat

Podziel się