Szukaj

Jarosław Jakimowicz o współczesnej polityce migracyjnej: „Multikulti to totalna brednia, która doprowadzi do upadku chrześcijaństwa” [foto]

14-01-2019 17:46
Jarosław Jakimowicz Fot. Jarosław Jakimowicz / Facebook.com
Podziel się

Niedawny zamach na jarmarku świątecznym w Strasburgu wywołał gorącą dyskusję na temat europejskiej polityki migracyjnej. Włączył się w nią m.in. popularny aktor Jarosław Jakimowicz, który swoich komentarzach nie szczędził mocnych słów zarówno wobec samych imigrantów, jak i idei multikulti. Jego wpisami zainteresował się Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Jarosław Jakimowicz, w swoim wpisie, w którym skomentował zamach w Strasburgu stwierdził, że tzw. multikulti doprowadzi do upadku chrześcijaństwa:

Multikulti to totalna brednia, która doprowadzi do upadku chrześcijaństwa i białej rasy.

W innym z kolei poście z kolei pisał, że Polak który wraz z innymi zginął w zamachu, jest ofiarą europejskiej polityki:

Kolejna niewinna ofiara polityki europejskiej. Kiedy słyszę, że zabójca, ten BRUD był znany służbom bezpieczeństwa, zastanawiam się, kiedy wreszcie powiemy dość i na kopach wyrzucimy ich z Europy?

Koniecznie przeczytaj: Rafał Gaweł skazany na dwa lata więzienia za oszustwa. Wyrok jest prawomocny [foto+wideo]

Czytaj też: Zamach w Strasburgu: Nie żyje Polak, który został postrzelony przez islamskiego terrorystę

Posty wzbudziły duże emocje, a sam aktor chętnie wdawał się w dyskusję z internautami. Na jeden z komentarzy, w którym rozmówca zasugerował, że nie każdy imigrant to zamachowiec, Jarosław Jakimowicz odpisał:

Jeżeli ty nie widzisz różnicy między Polakami i tym po co wyjeżdżają a brudami, to ja Ci tego nie wytłumaczę.

Wypowiedzi aktora potępił m.in. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Warto przeczytać: Skandaliczne wpisy byłego ministra kultury Andrzeja Celińskiego: „Jarosławie Kaczyński – wy****dalaj” [foto]

Podziel się