Szukaj

Siostry Godlewskie zgłosiły się do udziału w Eurowizji. „Na pewno zaskoczymy całą Europę i świat” [wideo+foto]

12-02-2019 16:07
Siostry Godlewskie, hymn Fot. Siostry Godlewskie / Facebook
Podziel się

Małgorzata Godlewska poinformowała, że wraz z siostrą złożyły zgłoszenie do konkursu Eurowizji w Izraelu. Celebrytka twierdzi, że ich duet jest gronie faworytów do wyjazdu do Tel Awiwu. Wiadomość wywołała rozbawienie internautów.

Na opublikowanym w mediach społecznościowych nagraniu Małgorzata Godlewska przekazała fanom, że wraz siostrą zamierzają wystąpić na Eurowizji z piosenką „Gentelmen”, która jej zdaniem będzie hitem tegorocznej wiosny:  

5 lutego złożyłyśmy zgłoszenie w konkursie Eurowizja 2019. Startujemy z naszym najnowszym przebojem, którego jeszcze nie znacie pod tytułem. Z całą pewnością będzie to hit tegorocznej wiosny.

Koniecznie przeczytaj: Siostry Godlewskie pobiły się na pokładzie samolotu? „Pilot zawrócił. Interweniowali antyterroryści” [+18 wideo]

Czytaj też: Eurowizja 2019. Wiadomo już, kto będzie reprezentował Polskę w Tel Awiwie [foto+wideo]

W dalszej części celebrytka podkreśliła, że ich kandatytura jest poważnie brana pod uwagę przez komisję:

Docierały do nas przecieki, że jesteśmy jednym z trzech zespołów branych pod uwagę jako reprezentacja Polski na Eurowizji 2019 w Tel Avivie. Miałyśmy nadzieję, że zaskoczymy was w ostatni piątek, ale niestety komisja eliminacyjna przełożyła narady.

Następnie dodała:

Występ na Eurowizji i reprezentowanie naszego cudownego kraju od zawsze był naszym największym marzeniem. Kochani, trzymajcie za nas mocno kciuki, by komisja eliminacyjna podjęła właściwą decyzję. Na pewno zaskoczymy całą Europę i świat.

Zgłoszenie się sióstr Godlewskich do Eurowizji rozbawiło internautów:

Warto przeczytać: Obrzydliwe odkrycia w oliwkach z Biedronki i Lidla. Internauci pokazują zdjęcia i nagranie [foto+wideo]

Podziel się