Szukaj

Kolejna bajka dla małych dzieci stanie się „poprawna politycznie”? Główna bohaterka „Krainy Lodu” ma zostać… lesbijką

01-09-2018 16:06
Kraina lodu
Podziel się

Wygląda na to, że wytwórnia Disneya coraz bardziej skupia się na promowaniu homoseksualizmu. Niestety, wykorzystuje do tego celu produkcje przeznaczone dla małych dzieci. Tym razem „dopasowania do realiów współczesności” zostanie „Kraina Lodu”.

Trwają prace nad drugą częścią przeboju Disneya „Frozen” („Kraina Lodu”). Bajka, którą pokochały dziewczynki na całym świecie teraz ma stać się narzędziem lewicowej propagandy. Media donoszą, że coraz bardziej prawdopodobne jest, że główna bohaterka filmu, Elsa, dokona homoseksualnego „coming outu”. Jak informuje serwis Movieweb, w kontynuacji „Krainy Lodu” księżniczka Disneya może mieć dziewczynę. Głosu bohaterce miałaby udzielić aktorka Evan Rachel Wood, gwiazda serialu „Westworld”, która znana jest z poparcia ruchu LGBTQ.

Koniecznie przeczytaj: „Wyp***dalać, Szczecin was nie chce!”. Grupa młodych mężczyzn rozbiła festyn LGBT [wideo]

Czytaj też: Dzikie tłumy na otwarciu polskiego sklepu w Izraelu. Towar wykupiono w… kilkanaście minut [wideo]

Informacje te nie są jeszcze oficjalne, jednak od dawna sugerowano, że Elsa jest homoseksualną księżniczką. W sieci powstała nawet akcja, mająca skłonić twórców filmu, aby bohaterka miała w kolejnej części dziewczynę: #GiveElsaAGirlfriend.

To nie byłaby pierwsza promocja homoseksualizmu w filmie Disneya. W 2017 r. w nowej wersji „Pięknej i Bestii” pojawił się bohater-gej, nie była jednak to postać pierwszoplanowa.

Zrobienie z głównej bohaterki produkcji Disneya lesbijki byłoby kolejnym krokiem.

 

Test your limits and break through. ????#InternationalWomensDay

Post udostępniony przez Disney Frozen (@disneyfrozen) Mar 8, 2018 o 9:07 PST

Warto przeczytać: Postępy postępu. W Paryżu wystartowały nietypowe „igrzyska olimpijskie”

Podziel się