Szukaj

10-letnia dziewczynka z autyzmem śpiewa „Hallelujah”. Wzruszające nagranie podbiło sieć [WIDEO]

23-12-2016 23:30
10-letnia dziewczynka z autyzmem śpiewa „Hallelujah” Fot. Maria Smith / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Kaylee Rodgers, dziewczynka z Irlandii Północnej, która choruje na autyzm wzruszyła internautów na całym świecie przepięknym wykonaniem utworu Leonarda Cohena „Hallelujah”.

Rodzice 10-letniej Kaylee są z niej bardzo dumni i przyznają, że to dzięki nauczycielom udało się odkryć wielki talent ich córki. Wcześniej dziewczynka, u której rozpoznano autyzm i ADHD, była bardzo zamknięta w sobie i miała problemy z nawiązywaniem relacji z rówieśnikami, ogromne trudności sprawiała jej też nauka pisania i czytania.

Collin Millar, nauczyciel Kaylee powiedział, że w ciągu trzech lat poczyniła ona ogromne postępy w kontaktach z innymi, lepiej też radzi sobie w szkole. Kiedy dziewczynka wchodzi na scenę może pozbyć się wszystkich nagromadzonych w niej negatywnych emocji.

Koniecznie przeczytaj: Dziewczynka z Polski bita i molestowana w niemieckiej szkole. Sprawcami muzułmańscy uczniowie z Afganistanu i Iraku [WIDEO]

Czytaj też: Turnau śpiewa „Kolędę dla tęczowego Boga”. „Bóg się rodzi Cyganiątko, Bóg się rodzi Pakistańczyk” [WIDEO]

Leonard Cohen, który stworzył kultowy już utwór „Hallelujah” zmarł niecałe dwa miesiące temu, 7 listopada w Los Angeles.

Poniżej nagranie z utworem „Hallelujah” wykonanym przez 10-letnią Kaylee. Zdecydowanie warto obejrzeć!

Warto przeczytać: Skandaliczne zachowanie muzułmanina. 2-latka zmarła, bo lekarz „musiał” się pomodlić

Podziel się