Szukaj

Szokujące zachowanie hollywoodzkiej gwiazdy. Robert De Niro podczas gali Tony krzyczał „Je**ć Trumpa” [wideo]

12-06-2018 10:03
De Niro atakuje Trumpa Fot. Guardian News / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Robert De Niro nie ukrywa, że nie darzy sympatią aktualnego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Swoją niechęć okazywał już w czasie kampanii wyborczej. Teraz aktor, podczas gali Tony Awards 2018 znowu dał upust swojej frustracji.

To nie pierwszy raz, kiedy głośno jest o niechęci De Niro w stosunku do Donalda Trumpa. Aktor w czasie kampanii wyborczej miał wziąć udział w spocie zachęcającym Amerykanów do głosowania. Zamiast tego zaatakował kandydata Republikanów. Aktor nie stronił od mocnych słów.

On jest tak rażąco głupi. To śmieć. Pies. Świnia. Oszust, g*** artysta

- mówił De Niro.

To mnie tak wścieka, że ten kraj doszedł do takiego momentu, że ten głupiec, ten idiota dotarł tam, gdzie jest (...) To jest ktoś kogo chcemy na prezydenta? Nie sądzę. Troszczę się o to, dokąd zmierza ten kraj. I bardzo, bardzo się martwię, że może pójść w złym kierunku z kimś takim jak Donald Trump. Jeśli zależy ci na przyszłości, zagłosuj na nią

Koniecznie przeczytaj: Donald Trump zareagował na obraźliwe słowa Roberta de Niro. Prezydent USA nie szczędził mocnych słów [foto]

Czytaj też: Donald Tusk skrytykował Donalda Trumpa. Unijny polityk jest rozczarowany postawą USA: „Pozbyliśmy się wszelkich złudzeń”

- przekonywał wtedy aktor.

Teraz De Niro pokazał, że ma identyczny stosunek do Trumpa jak przed wyborami.

Kiedy aktor wyszedł na scenę gali Tony Awards 2018 (miał zapowiedzieć występ Bruce’a Springsteena), nagle krzyknął do mikrofonu:

Chciałbym powiedzieć jedną rzecz: „Je**ć Trumpa”

Widownia zareagowała aplauzem. Zachęcony tym De Niro, kiedy owacje ustały, dodał: „Koniec z mówieniem: »Precz z Trumpem«. Teraz tylko: »Je**ć Trumpa«”.

Nagranie szybko zyskało popularności i zaczęło krążyć po sieci. Co ciekawe, po pewnym czasie okazało się, że transmitująca galę telewizja CBS zdążyła ocenzurować wypowiedź aktora. Taki zabieg był możliwy, gdyż transmisja nadawana była z 10-sekundowym opóźnieniem.

Warto przeczytać: Legendarny muzyk, lider wielu formacji punk i reggae, nie żyje. Robert Brylewski zmarł w wyniku napadu

Podziel się