Szukaj

Celebryci uciekają na widok ministra. Wszystko po to, aby nie stanąć obok niego na wspólnym zdjęciu [WIDEO]

28-09-2017 12:52
Celebryci uciekają na widok Glińskiego Fot. TOK FM / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Wielu przedstawicieli tzw. światka artystycznego w Polsce nie kryje się ze swoimi poglądami politycznymi. W niektórych przypadkach niechęć do obozu rządzącego doprowadza do naprawdę absurdalnych sytuacji.

Podczas tegorocznego 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, który odbywał się w ubiegły weekend, część laureatów w trakcie przygotowań do zrobienia pamiątkowego zdjęcia postanowiła zamanifestować swoje poglądy polityczne.

Scena miała miejsce, kiedy o podejście na środek poproszono ministra kultury i dziedzictwa narodowego. Piotr Gliński, który nieśmiało stał z boku, do wspólnego zdjęcia został zachęcony przez przewodniczącego jury Jerzego Antczaka oraz laureatkę Srebrnych Lwów Joannę Kos-Krauze.

Koniecznie przeczytaj: Piotr Najsztub przejechał… staruszkę na pasach. Internauci przypomnieli mu niedawny komentarz „drogowy” [FOTO]

Czytaj też: „Piotrze, chcą mnie zabić”. Bliski współpracownik ujawnia słowa, które polityk wypowiedział na dzień przed śmiercią [WIDEO]

Reżyserka Katarzyna Adamik (córka Agnieszki Holland), kiedy obok niej stanął Gliński, natychmiast odeszła na bok, chwilę później zrobiła to scenarzystka Jagoda Szelc.

Moment ten uchwyciła na nagraniu dziennikarka Radia TOK FM Patrycja Wanat.

Nie wszyscy jednak artyści uciekali jak poparzeni na widok ministra. Aktorka Kamila Kamińska (nagrodzona w kategorii debiut aktorski), kiedy zobaczyła wolne miejsce obok wicepremiera Glińskiego, szybko podbiega i ustawia się przy nim.

Reakcje internautów na postawę uciekających celebrytów były skrajne różne. Zdarzenie ostro skomentował redaktor „Super Expressu”, który takie zachowanie określił jako „chamskie”.

Warto przeczytać: Skandaliczne słowa dyrektora Muzeum Historii Żydów Polskich o „faszyzmie” NSZ doczekały się mocnej riposty

Podziel się