Szukaj

Borys Budka oburzony ostatnim odcinkiem „Ucha Prezesa” . „To było żenujące” [WIDEO]

22-10-2017 14:27
Ucho Prezesa, Borys Budka Fot. Ucho Prezesa / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Borys Budka ostro skrytykował twórców popularnego serialu satyrycznego „Ucho Prezesa”. W ostatnim odcinku produkcji, który tym razem koncentrował się na politykach opozycji, pojawiał się wątek wątek płomiennego romansu posła PO z Kamilą Gasiuk-Pihowicz z Nowoczesnej.

Każdy, kto mnie zna, wie, że mam poczucie humoru i duży dystans do siebie. Z racji bycia politykiem, muszę mieć też grubą skórę. Niestety to, co zrobiono w ostatnim odcinku „Ucha Prezesa”, nie mieści się już w kategoriach żartu czy kabaretu. To było żenujące - powiedział Borys Budka w rozmowie z „Dziennikiem Zachodnim”.

Zarówno on jak i Gasiuk-Pihowicz pozostają obecnie w związkach małżeńskich. Zdaniem Budki ostatni odcinek „Ucha prezesa” mógł dotknąć jego rodzinę.

Koniecznie przeczytaj: Szczyt hipokryzji w medialnej wypowiedzi polityka PO. Borys Budka „wie”, jak uratować najważniejszy rządowy program [WIDEO]

Czytaj też: Miriam Shaded ostro krytykuje Andrzeja Dudę: „Czy chcecie by taka osoba reprezentowała Wasz kraj?”

Ktoś nie miał żadnego pomysłu na to, w jaki sposób wpleść mnie w ten serial, więc wymyślił całkowicie fikcyjny wątek. Szkoda, że nie pomyślał, że tego typu wyssane z palca brednie, mogą dotknąć również moich najbliższych. A moja tolerancja kończy się w miejscu, w którym dotyka się mojej rodziny. Dla mnie ten serial się po prostu skończył… - powiedział były minister sprawiedliwości w rządzie PO.

Ostatni odcinek „Ucha Prezesa” poniżej:

 

Warto przeczytać: Nagranie, które podbija internet. Lewicowi aktywiści zaczęli uciekać w popłochu, kiedy zobaczyli... krzyż [WIDEO]

Podziel się