Szukaj

Zenek Martyniuk nagrał specjalną piosenkę na mundial. To przeróbka znanego hitu [wideo]

20-06-2018 22:36
Zenek Martyniuk, Przez Emocje Oszalałem, Akcent Fot. Akcent / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Zespół Akcent zaprezentował specjalny utwór na mundial. Piosenka „Przez Emocje Oszalałem” jest przeróbką hitu „Przez Twe Oczy Zielone”, który doskonale znany jest polskim kibicom.

Mimo porażki polskiej reprezentacji w meczu z Senegalem kibice wciąż liczą, że Biało-Czerwoni mogą jeszcze wyjść z grupy. Przed nam spotkania z Kolumbią i Japonią, które zadecydują o wszystkim. Piłkarzy do walki zagrzewa m.in. Zenek Martyniuk, który zaprezentował specjalny mundialowy utwór.

Piosenka „Przez Emocje Oszalałem” jest przeróbką „Przez Twe Oczy Zielone” - utworu, który zyskał ogromną popularność, po tym jak był śpiewany w szatni polskiej reprezentacji.

Koniecznie przeczytaj: Mundial 2018: Argentyna rozgromiona przez Chorwację. Te zdjęcia mówią same za siebie [foto+wideo]

Czytaj też: Imigranci w Niemczech „celebrują” mundial. Demolka w centrum miasta i… martwe zwierzę na drzewie [wideo]

Nowa piosenka zespołu Akcent ma już od wczoraj 200 tys. wyświetleń na YouTubie i można się spodziewać, że ta liczba będzie się szybko zwiększać.

Kiedy Zenek robi przeróbkę własnej piosenki, to Polska musi wygrać :) Do Boju Polacy

- komentuje pod nagraniem jeden z internautów.

Warto przeczytać: Mundial ważniejszy niż „walka o wolne sądy”? Kiedy na ulicach trwały protesty, politycy PO oglądali mecz [foto]

Podziel się