Szukaj

Integracja się nie powiodła. Dzieci muzułmańskich imigrantów we Francji nagrywają przerażające teledyski [WIDEO]

21-12-2017 07:23
Dzieci muzułmanów we Francji nagrali teledysk z bronią Fot. Tidark Production / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Młodzi muzułmanie z Francji nagrali szokujący teledysk pełen agresji i wymachiwania wszelaką bronią. To ludzie urodzeni we Francji, którzy powinni być już zasymilowani, lecz jak widać nie są.

Takich teledysków na YouTube jest mnóstwo. Ten akurat zyskał popularność, gdy został umieszczony na sewrwisie Wykop.pl. Przejawy tego rodzaju „kultury” francuskich muzułmanów są obrazem problemu, jakim jest radykalny islam we Francji.

Pisze o tym francuski znawca radykalizmu islamskiego Samuel Laurent: Nasi rządzący boją się podjąć temat islamu we Francji, a ich słabość i wykręty tylko zaogniają sytuację. Tolerując modlitwy na ulicach i flagi dżihadu na manifestacjach „propalestyńskich” i godząc się na to, by niektóre przedmieścia stały się strefami bezprawia, gdzie salafizm rozwija się bez przeszkód, przyczyniamy się do marginalizacji innych oblicz islamu. Chcemy penalizować dżihad, ale nie zajmujemy się salafizmem, który rozwija się we Francji w szalonym tempie. Leczymy objaw zamiast choroby. […] Odmowa walki z ogółem islamskich radykałów i skupienie się na tych, którzy wyjeżdżają do Syrii, prowadzi Francję wprost ku katastrofie.

Koniecznie przeczytaj: Szwecja: Imigrant, który postrzelił Szweda został uniewinniony. „Nie wiedział, że broń wystrzeli, jeżeli pociągnie się za spust”

Czytaj też: Ryzykowali życiem, aby porzucić islam i przejść na katolicyzm. Teraz zadali papieżowi niewygodne pytanie

Miejmy nadzieję, że we Francji i innych krajach Zachodu wreszcie skończy się tolerancja dla radykalnego islamu.  

Warto przeczytać: Czechy: Brutalny atak na pasażerów tramwaju. Napastnika powstrzymała młoda kobieta, która wciągnęła broń [WIDEO]

Podziel się