Szukaj

Wyjątkowo bezczelny wpis Lecha Wałęsy w rocznicę stanu wojennego. Internauci nie wytrzymali. Miażdżąca odpowiedź [FOTO]

13-12-2017 16:13
Lech Wałęsa, były prezydent RP, lipiec 2013 Fot. MSZ / flickr.com / CC BY-ND 2.0
Podziel się

Były prezydent nie ukrywa swojej niechęci do obecnego rządu. Jak widać Lech Wałęsa stwierdził, że nawet rocznica wprowadzenia w Polsce stanu wojennego jest dobrą okazją, aby krytykować PiS. Jego wpis na Twitterze spotkał się z szybką reakcją ze strony oburzonych internautów.

Gdy patrzę na te kartkę z kalendarza, to myślę o przelanej krwi Polaków oraz tysiącach wtedy aresztowanych. Można się teraz zastanawiać, czy warto było gdy patrzy się na rządzących dziś neobolszewików, którymi kieruje z tylnego fotela bez żadnej odpowiedzialności Pan Nikt – napisał na Twitterze Wałęsa w 36 rocznicę wprowadzenia w Polsce stanu wojennego.

Koniecznie przeczytaj: Lech Wałęsa zaapelował o nałożenie sankcji na polityków PiS. „Zablokować im konta i nie wpuszczać ich na Zachód"

Czytaj też: Lech Wałęsa w wywiadzie z rosyjską agencją stwierdził, że „Polska i Niemcy powinny stać się jednym państwem”

Internauci zareagowali bardzo mocno, przypominając byłemu prezydentowi, jak wyglądało jego internowanie i walka z komuną.

Warto przeczytać: Wałęsa zaczepił Cenckiewicza na Twitterze. Szybko doczekał się od historyka riposty – tym razem niezwykle dosadnej [FOTO]

Podziel się