Szukaj

Oficjalne zaproszenie na Marsz Niepodległości 2017. Zobacz pierwszy spot promujący wydarzenie [WIDEO]

23-10-2017 16:09
Oficjalne zaproszenie na Marsz Niepodległości 2017 Fot. Marsz Niepodległości / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Marsz Niepodległości organizowany przez środowiska patriotyczne i narodowe odbędzie się w Warszawie już za kilkanaście dni. Organizatorzy opublikowali pierwszy oficjalne zaproszenie. Profesjonalnie zrealizowany spot robi duże wrażenie.

Marsz stanowiący już stały element obchodzonego 11 listopada Narodowego Święta Niepodległości jest inicjatywą środowisk narodowych związanych z ONR-em i Młodzieżą Wszechpolską. Od 2011 r. oficjalnym organizatorem jest Stowarzyszenie Marsz Niepodległości.

W 2016 r. marsz przeszedł pod hasłem: „Polska bastionem Europy”. W tym roku słowami „My chcemy Boga” organizatorzy odwołują się do chrześcijańskich wartości.

Koniecznie przeczytaj: Opublikowano oficjalny plakat Marszu Niepodległości 2017. Zobacz też oficjalne zaproszenie [FOTO + WIDEO]

Czytaj też: Marsz Niepodległości 2017. Tłumy ludzi i morze biało-czerwonych flag [Relacja FOTO +WIDEO]

W czasie upadku obyczajów, w czasie dyktatury poprawności politycznej, w czasie bezpardonowej walki z Bogiem, w czasie utopii ogarniającej całą Europę – My Polacy chcemy odwołać się do wartości, które są fundamentem naszej tożsamości, naszego narodu, rdzeniem Europy i rdzeniem będącej w dalekiej destrukcji cywilizacji łacińskiej. Dzisiaj chcemy iść jak nasi przodkowie pod Wiedniem, jak w walce z nawałą bolszewicką w 1920 roku – chcemy iść pod sztandarami Boga! – powiedział podczas konferencji prasowej Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości .

Poniżej oficjalne zaproszenie na Marsz Niepodległości 2017:

Warto przeczytać: Prawdziwa burza na prawicy. Donald Tusk pojawi się na obchodach 11 listopada na zaproszenie Andrzeja Dudy

Podziel się