Szukaj

Powstańcowi zadzwonił telefon na wizji. Niezwykle wymowny dzwonek zaskoczył wszystkich [WIDEO]

01-08-2017 12:37
Major Wacław Sikorski, ps. „Bocian” Fot. TVP / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Major Wacław Sikorski, ps. „Bocian”, który brał udział w Powstaniu Warszawskim, bez wątpienia stał się wczoraj jednym z bohaterów dnia. Najpierw zniszczył polityczną poprawność mówiąc, co myśli o rozmywaniu odpowiedzialności Niemiec za II wojną światową, potem podbił serca internautów ustawionym na telefonie dzwonkiem.

Straszne rzeczy się działy. Wie pan, jak ja dzisiaj patrzę w telewizję i widzę jak się mówi na Niemców „naziści”… Ja nie uznaję. Dla mnie są Niemcy! Dla nie mnie nazistów nie ma, dla mnie są Niemcy! – stwierdził Sikorski.

Bo wie pan, oni teraz mówią, że naziści to nie Niemcy byli, a Niemcy to porządni ludzie byli, tylko naziści źli. Dla mnie to wszyscy Niemcy, dla mnie nie ma nazistów – tłumaczył powstaniec.

Koniecznie przeczytaj: Powstanie Warszawskie według polskich celebrytów. Kompromitacja modela w czasie transmisji live [WIDEO]

Czytaj też: Historia powstańca, który miał zostać objęty ustawą dezubekizacyjną okazała się być… fejkiem

W czasie wywiadu na antenie TVP Info doszło także do zaskakującej sytuacji. Nagle zadzwonił telefon „Bociana”. Uwagę przykuł ustawiony dzwonek, którym okazał się dźwięk… syreny alarmowej. Pokazuje to, jak nadal ogromne znaczenie dla powstańców mają zdarzenia sprzed 73 lat. Krótkie nagranie umieszczone na stronie TVP Info masowo jest udostępniane przez poruszonych internautów.

Warto przeczytać: Tygodnik należący do niemieckiego wydawcy sugeruje, że za zniszczenie Warszawy odpowiadają... Polacy [FOTO]

Podziel się