Szukaj

„Za okupacji k***y gestapowskie były strzyżone”. Mocna wypowiedź Michalkiewicza na temat posłanki Nowoczesnej [WIDEO]

26-01-2017 15:51
Stanisław Michalkiewicz, publicysta Fot. Unia Polityki Realnej / flickr.com / CC BY 2.0
Podziel się

Stanisław Michalkiewicz w opublikowanym ostatnio w Internecie komentarzu odniósł się między innymi do incydentu w Toruniu z udziałem posłanki Nowoczesnej Joanny Scheuring-Wielgus, która zakłóciła wykład o Żołnierzach Wyklętych.

Przypomnijmy, że posłanka Nowoczesnej razem z grupą przyprowadzonych osób przerwała prelekcję o Żołnierzach Wyklętych, która odbywała się w toruńskim liceum 23 stycznia. Scheuring-Wielgus znieważyła polskich bohaterów z podziemia niepodległościowego, nazywając ich „faszystami” i „zbrodniarzami”. O tym zdarzeniu pisaliśmy tutaj: Skandaliczne zachowanie posłanki Nowoczesnej! Scheuring-Wielgus zakłóciła wykład o Żołnierzach Wyklętych [WIDEO].

Koniecznie przeczytaj: Joanna Scheuring-Wielgus: Ryszard Petru to zawodnik ciężkiej wagi [WIDEO]

Czytaj też: Skandaliczne zachowanie posłanki Nowoczesnej! Scheuring-Wielgus zakłóciła wykład o Żołnierzach Wyklętych [WIDEO]

Haniebne zachowanie posłanki skrytykował m.in. redaktor Stanisław Michalkiewicz, który w mocnych słowach zasugerował, jaka kara była adekwatna w tym przypadku.

Wtargnęła z jakimiś aktywistami na wykład poświęcony Żołnierzom Wyklętym. Zaczęli wykrzykiwać, że Żołnierze Wyklęci to zbrodniarze. To pokazuje, że błędem jest takie pochopne odrzucanie wszelkich tradycji. Kiedyś, jeszcze za okupacji, k***y gestapowskie były strzyżone do gołej skóry, a później już jakoś ten zwyczaj zaczął powoli zanikać i k**y ubeckie już nie były strzyżone.

Skutek mamy taki właśnie, że się rozmaite rozwydrzone dziewuchy rozzuchwaliły i tak nie bardzo wiadomo co z tym robić. Tak naprawdę, za tego typu wyskoki posłanka powinna być wybatożona na gołą d**ę. Są granice bezczelności, są granice łajdactwa – a w każdym razie powinny być – podsumował Michalkiewicz.

W poniższym nagraniu publicysta odniósł się także do innych wydarzeń politycznych, jakie miały miejsce w ostatnich dniach, m.in. do protestów „studentów” w Polsce i do manifestacji feministek przeciwko Trumpowi w USA.

 

Warto przeczytać: Scheuring-Wielgus: „Nowoczesna nie ma troli, bo nie ma na to pieniędzy” [WIDEO]

Podziel się