Szukaj

Hitler przeżył wojnę i ukrywał się w Kolumbii?! CIA ma takie informacje! Ujawniono sensacyjną notatkę i zdjęcie z… 1954 r. [FOTO]

31-10-2017 00:15
Adolf Hitler Fot. nieznany / wikimedia.org / CC BY-SA 3.0
Podziel się

Teorie spiskowe mówiące o tym, że Adolf Hitler przeżył wojnę i ukrywał się w Ameryce Południowej są bardzo popularne. Teraz okazuje się, że takie informacje posiadał również amerykański wywiad.

Według oficjalnej wersji, przytaczanej w każdym podręczniku do historii, przywódca III Rzeszy wraz ze swoją małżonką Ewą Braun popełnił samobójstwo w bunkrze w podziemiach Berlina. Hitler miał zastrzelić się z pistoletu, wcześniej zażywając cyjanek. Potem naziści spalili jego ciało, aby nie wpadło w ręce wroga.

Zwolennicy teorii konspiracyjnych uważają, że niemiecki przywódca przedostał się do Ameryki Południowej i tam dożył spokojnej starości, podobnie jak wielu innych nazistowskich zbrodniarzy.

Koniecznie przeczytaj: Sensacyjne odkrycie historyczne dokonane przez belgijskich uczonych. Afrykanie i Żydzi byli przodkami Adolfa Hitlera?

Czytaj też: Niemcy w absurdalny sposób ocenzurowali w grze Hitlera. Nie tylko to nie zgadza się z prawdą historyczną [WIDEO]

W raportach również CIA pojawiają się informacje, że Adolf Hitler mógł przeżyć II wojnę światową. Jeden z informatorów amerykańskiego wywiadu przekazał, że Führer ukrywał się w latach 50. w Kolumbii pod pod nazwiskiem „Shrittelmayor”. Miał się wtedy spotkać z oficerem SS Philipem Citroenem. Autor notatki dołączył zdjęcie rzekomego „Adolfa Shrittelmayora” w towarzystwie Citroena. Wspólna fotografia miała zostać zrobiona w 1954 roku w kolumbijskim mieście Tanja.

Informator CIA podawał także, że Hitler rok później miał wyjechać do Argentyny. Amerykański wywiad nie był w stanie potwierdzić tych doniesień ze stuprocentową pewnością.

Poniżej zdjęcie, które ma przedstawiać Hitlera w 1954 r.

Zdjęcie Hitlera z 1954 r.

Tutaj cała notatka CIA.

Poniżej z kolei dokument dotyczący wątpliwości na temat śmierci Hitlera w czasie II wojny światowej.

Warto przeczytać: Nazistowska impreza studencka w Trondheim. Barmani przebrani za SS-manów serwowali drinki „Auschwitz”

Podziel się