Szukaj

Wulgarny apel znanego kabareciarza do minister edukacji: „Niech się pani pie***lnie w łeb” [wideo]

21-09-2018 17:00
Mariusz Kałamaga Fot. TVP VOD / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Znany artysta kabaretowy oraz prezenter radiowy i telewizyjny Mariusz Kałamaga opublikował na Facebooku nagranie, na którym wulgarnie skomentował to, ile waży plecak jego 11-letniej córki.

W opisie nagrania Mariusz Kałamaga napisał, że plecak jego córki waży 6,7 kg. Jak dodał, nie ma w nim m.in. drugiego śniadania oraz stroju na wf:   

Plecak mojej 11 letniej córki waży!!!!!!!!!!!! 6,7 kg !!!!!!!!!!!!!!!!! BEZ picia, śniadania nie wspomnę o butach na wf i stroju !!!! W d**ie mam, że wulgarnie ,tak jak oni mają w d**ie nasze dzieci!!!.

Na nagraniu twórca i były lider kabaretu Łowcy.B trzymając w ręce tornister swojego dziecka, wystosował wulgarny apel do minister edukacji Anny Zalewskiej.

Koniecznie przeczytaj: Izraelski minister dolewa oliwy do ognia: „Polski rząd odwołał moją wizytę, bo wspomniałem o zbrodniach jego ludu. Jestem zaszczycony”

Czytaj też: Niemcy straciły kontrolę nad własnym krajem – tamtejszy minister zszokowany widokiem dzieci w tureckich mundurach z bronią w ręku [wideo]

Niech się pani pie***lnie w łeb i weźmie sobie te plecaki sama. Albo najlepiej niech wasze limuzyny, zamiast wozić wasze du**ka, wożą dzieciakom plecaki i ich do szkoły. Pozdrawiam.

Warto przeczytać: Izraelska minister wspomina spotkanie z Lechem Kaczyńskim: „Przebaczyliście Niemcom, bo wam zapłacili. W sposób cyniczny winą obarczyliście nas Polaków”

Podziel się