Szukaj

Ten mężczyzna tak dobrze „strollował” Ryszarda Petru, że nabrał sporą część internautów i widzów [WIDEO]

08-09-2017 01:25
trolling Ryszarda Petru, sonda W tyle Wizji Fot. PikuśPOL / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego autorzy satyrycznego programu „W tyle wizji” postanowili przeprowadzić uliczną sondę, pytając, zapewne nie bez nuty ironii, czego w szkole mógłby uczyć Ryszard Petru.

Większość respondentów wyśmiała lidera Nowoczesnej i jego wiedzę. „Chyba głupoty. Niczego więcej” - brzmiała jedna z odpowiedzi. „Najpierw niech sam nauczy się takich podstawowych rzeczy z historii” - mówiła z kolei starsza pani.

Inaczej do tematu postanowił podejść młody uczestnik sondy, który „strollował” Ryszarda Petru, udając jego sympatyka.

Wybitny naukowiec. Wybitny twórca. Wybitny bankier. I jak najbardziej uważam, że to jest Ryszard Petru jest przyszłością młodzieży. Mógłby uczyć wszystkiego. Najlepiej jakieś przedmioty biologiczne bo on tam bardzo aktywnie... się zna po prostu – mówił.

Koniecznie przeczytaj: Zabawna sytuacja podczas briefingu Ryszarda Petru. „Konferencja zawierała lokowanie” [WIDEO]

Czytaj też: Ryszarda Petru przedstawia plan, który ma zapewnić poparcie dla jego ugrupowania [WIDEO]

Wydawałoby się, że oczywista ironia zostanie zauważona przez wszystkich. Niestety, spora część internautów i widzów nie zrozumiała żartobliwego tonu wypowiedzi. W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo komentarzy nieprzychylnych dla autora trollingu, niektóre z nich były naprawdę złośliwe.

Na szczęście, niektórzy od razu wychwycili, o co chodzi i w sieci nie brakuje również wyrazów uznania dla oryginalnej akcji młodego mężczyzny. 

Warto przeczytać: Naprawdę ciężko uwierzyć. Ryszard Petru znowu zaliczył kuriozalną wpadkę [WIDEO]

Podziel się