Szukaj

Porażka Nowoczesnej. Lubnauer mówi do pustej sali [WIDEO]

31-10-2016 16:01
Lubnauer mówi do pustej sali na konferencji Nowoczesnej Fot. Wiadomości TVP / Twitter / screen Twitter
Podziel się

W poniedziałek miała miejsce konferencja prasowa Nowoczesnej, która poświęcona została krytyce planowanej przez rząd reformy edukacji. Okazało się, że zdanie tej partii nikogo specjalnie nie interesuje – na konferencję nikt nie przyszedł. Zwróciła na to uwagę posłanka Lubnauer, która nie zauważyła, że mikrofon jest włączony.

Liczba wpadek zaliczonych przecz członków Nowoczesnej powiększa się w rekordowym tempie. Wczoraj pisaliśmy, o wypowiedzi Ryszarda Petru, który stwierdził, że po 8 latach spędzonych w podstawówce, przez 4 kolejne lata kontynuował naukę w... gimnazjum (więcej tutaj: Ryszard Petru krytykuje reformę edukacji i zalicza kolejną wpadkę!).

Teraz „bohaterką” Nowoczesnej stała się Katarzyna Lubnauer, która z Moniką Rosa prowadziła konferencję związaną z reformą edukacji – nie zważając na to, że nikt nie jest zainteresowany jej wysłuchaniem. Co więcej, przed swoim wystąpieniem, posłanka głośno oznajmiła ten fakt.

Koniecznie przeczytaj: Ryszard Petru krytykuje reformę edukacji i zalicza kolejną wpadkę!

Czytaj też: Kolejna wpadka posłanki Nowoczesnej czy… chwilowy przypływ szczerości? „Spróbujemy naprawić to, co zepsuliście i na pewno nam się to NIE UDA” [WIDEO]

Lubnauer wchodząc na salę, zauważyła, że… brakuje widowni. W pomieszczeniu, w którym miała odbyć się konferencja, nie było nikogo! Posłanka Nowoczesnej, która nie wiedziała, że mikrofon jest włączony, stwierdziła:

Uwielbiam mówić do pustej sali – powiedziała Lubnauer do stojącej obok Rosy.

Wpadka posłanki, a przy okazji wizerunkowa porażka całej partii, została od razu wychwycona przez TVP i wykorzystana w materiale o Nowoczesnej wyemitowanym w „Wiadomościach”.

Co ciekawe, posłanka nie zraziła się brakiem widowni i postanowiła razem z Rosą zaprezentować stanowisko swojej partii.

Witam Państwa! Nowoczesna będzie bronić polskiej edukacji – zaczęła swoje przemówienie Lubnauer.

Warto przeczytać: Ryszard Petru do Macieja Knapika z TVN: „Dziękuję za pytanie. Tak jak się umówiliśmy” [WIDEO]

Podziel się