Szukaj

To trzeba zobaczyć. Małopolska kurator oświaty nokautuje dziennikarki TVN ws. deklaracji LGBT+ [wideo]

24-02-2019 12:28
Małopolska kurator oświaty Barbara Nowak Fot. Barbara Nowak / You Tube / YouTube
Podziel się

Małopolska kurator oświaty Barbara Nowak stała się celem ataku środowisk lewicowych po wpisie na Twitterze, w którym skrytykowała podpisanie przez prezydenta Warszawy deklaracji LGBT+. W wywiadzie dla TVN Nowak wytłumaczyła, co miała na myśli, mówiąc o promowaniu pedofilii.

Pan prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podpisał Deklarację LGBT+. W tej deklaracji jest zapowiedź wejścia do szkół wychowania seksualnego opracowanego według standardów WHO, czyli Światowej Organizacji Zdrowia. Każdy kto zna ten dokument, wie dobrze, że jest propedofilski. Osobom, które go nie znają wystarczy kilka informacji, żeby wiedziały, że to co mówię jest prawdą

- tłumaczyła Barbara Nowak podczas rozmowy z dziennikarkami TVN.

Koniecznie przeczytaj: Prawicowy gej ostro krytykuje środowiska LGBT: „Ideologia gender jest antynaukowa. To absurd” [wideo]

Czytaj też: Wulgarny telefon w programie „W tyle wizji”. „Jest Pani utopiona w tym g*wnie, szambie pisowskim” [wideo]

Przeczytam co jest powiedziane, jeżeli chodzi o rozwój dziecka w wieku 6-9 lat - Otóż to dziecko, w tym wieku ma rozumieć pojęcie „akceptowalne współżycie, akceptowalnyseks, czyli odbywany za zgodą obu osób, dobrowolny, równy, stosowny do wieku, kontekstu, zapewniający szacunek do samego siebie”. To jest do 9 roku życia. Następny przedział wiekowy 9-12 lat, czytamy, trzymając się tylko tego kontekstu, tu jest dużo więcej informacji: „Dziecko w tym wieku ma umieć negocjować i komunikować się ws. bezpiecznego, przyjemnego seksu z partnerem”. Czy to nie są pedofilskie zapisy?

- pytała.

Małopolska kurator oświaty przypomniała w tym kontekście, że według polskiego Kodeksu karnego zachęcanie do współżycia osób poniżej 15 roku życia jest przestępstwem.

Cała rozmowa poniżej:

Warto przeczytać: Wpadka w „Dzień Dobry TVN”. Dziecko wprowadziło prowadzących w konsternację [wideo]

Podziel się