Szukaj

Oburzająca kampania BBC z udziałem małych dzieci: „Koniec z chłopcami i dziewczynkami” [wideo]

03-08-2018 16:06
Eksperyment BBC Fot. BBC / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Brytyjska telewizja BBC coraz mocniej promuje lewicowe idee. Tym razem wystartowała z kampanią mają sugerować, że nie należy przypisywać dzieciom... konkretnej płci.

Już sam tytuł akcji jest mocno kontrowersyjny.

Dość z chłopcami i dziewczynkami. Czy nasze dzieci mogą być wolne od płci?

- pytają pomysłodawcy kampanii.

Przekonują, że traktowanie chłopców i dziewczynek „stereotypowo” ułatwia mężczyznom start w dorosłym życiu, a utrudnia kobietom.

Na nagraniu publikowanym przez stację BBC widzimy, jak kilkuletni chłopiec przebierany jest w sukienkę, a dziewczynka w koszulę i spodnie. Później dzieciom w czasie zabawy podsuwane są zabawki: dziewczynce roboty i samochody, a chłopcu lalki i maskotki. Z kilkulatkami bawią się niczego nieświadomi dorośli ochotnicy.

Koniecznie przeczytaj: Wojsko zapłaci transseksualistom za zmianę płci!

Czytaj też: Papież Franciszek ostro krytykuje propagandę gender, ale o homoseksualistach mówi już w innym tonie

Nie wiadomo, co miało na celu udowodnić nagranie. Twórcy twierdzą, że stereotypowe zachowanie dorosłych opiekunów, którzy bawiąc się z dziećmi, dobierali zabawki według płci. Co ciekawe, w czasie zabawy chłopiec przebrany za dziewczynkę najbardziej interesował się robotem, a nie podsuwanymi mu pluszakami. „Eksperyment” wydaje się więc podważać genderowe twierdzenia o neutralności płci prezentowane przez BBC.

Warto przeczytać: Segregacja płci w muzułmańskiej szkole zszokowała szwedzki rząd [WIDEO]

Podziel się