Szukaj

„Masturbacja we wczesnym dzieciństwie”. Bulwersujące elementy deklaracji LGBT w Warszawie [foto]

26-02-2019 13:59
Edukacja seksualna dzieci, WHO Fot. Alexas_Fotos/tanvimalik / pixabay.com/Twitter / screen
Podziel się

„Deklaracja LGBT+”, podpisana niedawno przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, budzi ogromne kontrowersje. Jednym z najbardziej szokujących elementów jest edukacja seksualna dzieci, która ma być zgodna z zaleceniami WHO.

Jak szczegółowo wyglądają te wytyczne?

W dokumencie opracowanym przez Biuro Regionalne Światowej Organizacji Zdrowia dla Europy i Federalne Biuro ds. Edukacji Zdrowotnej czytamy m.in., że dzieci w wieku od 0 do 4 lat powinny nauczyć się poprzez „zabawę w lekarza”, jak „wyrażać własne potrzeby” - opisuje tvp.info. Do tego mają się dowiedzieć, czym jest „radość i przyjemność z dotykania własnego ciała” oraz „masturbacja we wczesnym dzieciństwie”.

Koniecznie przeczytaj: Kinga Gajewska o programie PO: „Aborcja, związki partnerskie, edukacja seksualna w szkołach, in vitro” [wideo]

Czytaj też: Prawicowy gej ostro krytykuje środowiska LGBT: „Ideologia gender jest antynaukowa. To absurd” [wideo]

Dzieci w wieku 4 do 6 lat powinny poznać „stosowny język seksualny” i „traktować uczucia seksualne jako część ludzkich odczuć”.

Według zaleceń WHO, dzieci w wieku 6-9 lat mają natomiast uzyskać informacje m.in. na temat współżycia i rozumieć pojęcie „akceptowalnego seksu”.

Edukacja seksualna dzieci od 9 do 12 lat ma polegać na informowaniu o „pierwszych doświadczeniach seksualnych” i „różnorodności seksualnych zachowań”. Co więcej, dziecko powinno nauczyć się „podejmować świadome decyzje dotyczące zyskiwania doświadczeń seksualnych”.

Warszawa dla dzieci

- komentuje prezes Ordo Iuris Jerzy Kwaśniewski, który wymienia kontrowersyjne elementy edukacji seksualnej dla dzieci.

Szczegółowe wytyczne można zobaczyć na załączonych tabelach.

Warto przypomnieć, że małopolska kurator oświaty Barbara Nowak, przytaczając powyższe wytyczne WHO, wprost zarzuciła Rafałowi Trzaskowskiemu promowanie pedofilii. Więcej tutaj: To trzeba zobaczyć. Małopolska kurator oświaty nokautuje dziennikarki TVN ws. deklaracji LGBT+ [wideo]

Warto przeczytać: Zofia Klepacka o rządach Rafała Trzaskowskiego: „Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę w Powstaniu?” [foto]

Podziel się