Szukaj

Niesamowity spot polskiej firmy podbił serca internautów. „Witamy w najtrudniejszej branży świata” [WIDEO]

10-11-2017 19:26
Najtrudniejsza branża świata Fot. Adar / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Firma Adar opublikowała 2-minutowy spot promocyjny ukazujący trudy pracy kierowcy. Film „Najtrudniejsza branża świata” został bardzo dobrze przyjęty przez internautów, którzy docenili go z jednej strony za wzruszające sceny, a z drugiej za profesjonalną realizację.

Film, który został zamieszczony na Facebooku pokazuje, jak trudna jest praca kierowcy TIR-a. W opisie czytamy:

Powiemy Wam, czym jest praca Kierowcy. To błoto na drodze, deszcz, mróz i upał. Posiłek w pośpiechu i zapchane parkingi. To nieprzespane noce, puste kilometry i rozdrażnieni załadowcy. To ludzie nieugięci, silni i oddani.

Promocyjny spot bardzo szybko stał się hitem. W ciągu zaledwie dwóch dni obejrzało go aż 100 tys. widzów.

Koniecznie przeczytaj: Kolejne przerażające nagranie z polskich dróg. Bezmyślny manewr kierowcy, który otarł się o śmierć [WIDEO]

Czytaj też: Przerażające nagranie z wypadku w Polsce. Przed samochód nagle wyskoczył jeleń. Kierowca mógł zrobić tylko jedno [WIDEO]

Internauci komentujący film, również podzielili się swoimi trudnymi doświadczeniami związanymi z pracą kierowcy:

W rodzinie ojciec kierowca, praktycznie aż do śmierci. Mąż kierowca przez za długi czas. Wolę chleb z masłem, niż ten strach o niego. Zrobiłam wszystko, żeby zmienił pracę. Zmienił. Mam do kierowców ogromny szacunek. Czasem mnie denerwuje, jak muszę hamować, bo któryś z was się spieszy. Ale myślę wtedy o moim mężu. On też gnał do domu. Panowie, to jest tak ciężki kawałek chleba, zwłaszcza w tych czasach, ze powinniście za swój trud zarabiać jak prezydent. A pauza nie powinna trwać 48, tylko co najmniej tydzień. Dzięki, ze mogę dziś kupic coś do jedzenia. Szacunek dla was - stwierdziła jedna z internautek.

Inny uczestnik dyskusji napisał:

Dodam o wielu wyrzeczeniach jakie ponosimy względem naszych rodzin ale zwykły człowiek zaraz to odpowie że dobrze zarabiamy.Tylko my pracujemy 15 godzin i myślimy za wszystkich na drodze jak i mamy odpowiedzialność za ładunek i powierzony sprzęt.Nie normowany czas pracy.Ty panie Kowalski śpisz i nie martwisz się czy przysłowiowy chleb będzie w sklepie.Pozdrawiam i gratuluję świetnego przesłania.

Spedycja międzynarodowa ADAR to jedna z najlepiej rozwijających się firm branży TSL w Polsce. Funkcjonuje na rynku krajowym i zagranicznym od 30 lat.

Poniżej spot promocyjny „Najtrudniejsza branża świata”:

Warto przeczytać: Relacja polskiego kierowcy z Calais. „Jakbyś wjeżdżał do strefy wojny. Nie ma tygodnia, żebym nie miał na pace imigrantów” [WIDEO]

Podziel się