Szukaj

Razem wezwała do bojkotu Cisowianki za działalność prolife prezesa spółki. Internauci zareagowali wprost odwrotnie [FOTO]

23-06-2017 18:53
Zapas wody Cisowianka Fot. CentrumŻyciaiRodziny‏ / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Skrajnie lewicowa partia Razem postanowiła uderzyć w znanego producenta wód mineralnych. Ugrupowanie kierowane przez Adriana Zandberga wezwało do bojkotu Cisowianki tylko dlatego, że wiceprezes spółki Nałęczów Zdrój działa w fundacji antyaborcyjnej.

Paweł Witaszek jest wiceprezesem spółki Nałęczów Zdrój, producenta wody mineralnej Cisowianka. Jest także prezesem Fundacji Rodziny Witaszków. Fundacja ta wspierała finansowo działalność znanej antyaborcyjnej organizacji.

Jej działacze często prezentują przed szpitalami i przy ruchliwych ulicach w centrach miast kłamliwe, drastyczne plakaty. Chcesz, by kobiety miały prawo do legalnej i bezpiecznej aborcji? Nie kupuj Cisowianki! Podaj dalej i powiadom swoich znajomych! – straszyła dzisiaj na Twitterze partia Razem.

Koniecznie przeczytaj: Skrajna lewica zachwycona słowami… Adolfa Hitlera. Genialny trolling Antify [WIDEO]

Czytaj też: Podobizna Karola Marksa na kongresie partii Razem

Spółka Nałęczów Zdrój niemal od razu wystosowała krótkie oświadczenie, w którym zapewniła, że nie ingeruje w światopogląd swoich pracowników, a sama pozostaje neutralna w takich sprawach.

Firma nigdy nie ingerowała i nie będzie ingerować w prywatne poglądy zarówno członków Zarządu, jak i swoich pracowników, szanując prawo każdego człowieka do własnych przekonań. Uprzejmie prosimy o uszanowanie tego stanowiska – napisano w oświadczeniu.

Na wezwanie do bojkotu firmy zareagowali także internauci, którzy… szybko rozkręcili akcję poparcia dla Cisowianki, chwaląc się kolejnymi zakupami tej właśnie wody.

Ponownie więc, lewica osiągnęła efekt zupełnie odwrotny od zamierzonego, a Nałęczów Zdrój raczej zyska niż straci na ataku ze strony partii Razem.

Warto przeczytać: Działaczka Razem znokautowana w „Młodzież kontra” przez Dominika Tarczyńskiego [WIDEO]

Podziel się