Szukaj

Poseł PSL w „Młodzież kontra”: „Pawlak to pierwszy człowiek, który pokazał ludziom, jak się pracuje na tablecie” [WIDEO]

23-04-2017 15:51
Mieczysław Kasprzak, PSL Fot. Info / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Gościem sobotniego odcinka „Młodzież kontra” na antenie TVP Info był Mieczysław Kasprzak z Polskiego Stronnictwa Ludowego. Poseł w pewnym momencie rozbawił całe studio, określając Waldemara Pawlaka specjalistą od cyfryzacji, który uczył Polaków obsługi tabletu.

Mieczysław Kasprzak oburzył się na zarzut przedstawiciela stowarzyszenia „Skuteczni” Piotra Marca Liroy’a, który określił członków PSL mianem „przaśnych działaczy”.

Panie pośle dla mojego pokolenia Polskie Stronnictwo Ludowe kojarzy się raczej z takimi działaczami lokalnymi starej daty, takimi dosyć przaśnymi, których zdolności informatyczne budzą raczej wątpliwości – mówił Michał Broniewicz, który pytał o pomysłu PSL-u na cyfryzację sektora publicznego.

Koniecznie przeczytaj: Dziennikarz TVN pyta działaczy PSL, z jakim hasłem przyjechali na Marsz Wolności [WIDEO]

Czytaj też: Czy ukraińscy politycy są banderowcami? Ostra wymiana zdań między Millerem a Komorowskim [WIDEO]

Mówiąc o tym, że Polskie Stronnictwo Ludowe to są prześni działacze, Pan obraża dorobek 120-lecia ruchu ludowego. To byli działacze, którzy walczyli o niepodległość, którzy stworzyli podwaliny państwa polskiego… - wymieniał Kasprzak.

Myślę, że nikt w tym studiu nie wskazałby, z pierwszego skojarzenia, PSL-u jako powiew świeżości i innowacji – bronił swojego zdania młody działacz.

Czy Pan zna lepszego fachowca od cyfryzacji niż Waldemar Pawlak? – odparł Kasprzak, czym wywołał lawinę śmiechu w studiu.

Przecież to był pierwszy człowiek, który pokazał ludziom, na czym polega praca na tablecie. Pana jeszcze na świecie chyba nie było, kiedy Waldemar Pawlak tłumaczył ludziom, jak pracuje się na tablecie – dodał poseł PSL.

Od ok. 13 minuty nagrania:

Warto przeczytać: Lewicowa młodzież w oparach absurdu: klaskanie to dyskryminacja! [WIDEO]

Podziel się