Szukaj

Dzikie tłumy na otwarciu polskiego sklepu w Izraelu. Towar wykupiono w… kilkanaście minut [wideo]

20-08-2018 02:40
Izrael, otwarcie Reserved Fot. Haaretz / You Tube / screen YouTube
Podziel się

W środę pod Tel Awiwem miało miejsce otwarcie pierwszego salonu Reserved w Izraelu. Promocja przygotowana przez polską markę przyciągnęła tłumy klientów. Dziennikarze i pracownicy mówili o prawdziwym szturmie.

Jak podaje izraelski dziennik „Haaretz”, zainteresowanie było tak wielkie, że już kilka godzin wcześniej przed sklepem ustawiło się kilkaset osób. Niektórzy mieli ze sobą nawet krzesełka. W momencie kiedy salon otworzono, klienci oszaleli. Ludzie niemal taranowali się przy bramkach, potem przepychali się, krzyczeli i wyrywali sobie ubrania. Towar wyprzedawał się tak szybko, że po kilkunastu minutach personel musiał tymczasowo zamknąć kasy.

Koniecznie przeczytaj: To nagranie sprzed lat otwiera oczy. Izraelska polityk wyjaśniła, w jaki sposób Izrael wykorzystuje „antysemityzm” do własnej politycznej gry [WIDEO]

Czytaj też: Islamski terrorysta twierdzi, że USA i Izrael finansują dżihadystów. Amerykanie dementują

Klientów przyciągnęła bez wątpienia promocja przygotowana przez Reserved. Pierwsze 200 osób, które zrobiły zakupy za 200 nowych szekli otrzymywały bezpłatne bilety lotnicze do Europy.

Warto przeczytać: Władze szwedzkie otwarcie przyznają: „W naszym kraju istnieje poważny problem z antysemityzmem”. Jednoznacznie wskazano winnych

Podziel się