Szukaj

Dzikie tłumy na otwarciu polskiego sklepu w Izraelu. Towar wykupiono w… kilkanaście minut [wideo]

20-08-2018 02:40
Izrael, otwarcie Reserved Fot. Haaretz / You Tube / screen YouTube
Podziel się

W środę pod Tel Awiwem miało miejsce otwarcie pierwszego salonu Reserved w Izraelu. Promocja przygotowana przez polską markę przyciągnęła tłumy klientów. Dziennikarze i pracownicy mówili o prawdziwym szturmie.

Jak podaje izraelski dziennik „Haaretz”, zainteresowanie było tak wielkie, że już kilka godzin wcześniej przed sklepem ustawiło się kilkaset osób. Niektórzy mieli ze sobą nawet krzesełka. W momencie kiedy salon otworzono, klienci oszaleli. Ludzie niemal taranowali się przy bramkach, potem przepychali się, krzyczeli i wyrywali sobie ubrania. Towar wyprzedawał się tak szybko, że po kilkunastu minutach personel musiał tymczasowo zamknąć kasy.

Koniecznie przeczytaj: Izrael ma problem? 140 artystów wzywa do bojkotu Eurowizji w tym kraju. Wśród nich znana gwiazda

Czytaj też: Małgorzata Kożuchowska o krytykowaniu jej wiary w Boga „Chodzę w niedzielę do kościoła. To ma mnie dyskwalifikować?”

Klientów przyciągnęła bez wątpienia promocja przygotowana przez Reserved. Pierwsze 200 osób, które zrobiły zakupy za 200 nowych szekli otrzymywały bezpłatne bilety lotnicze do Europy.

Warto przeczytać: Niemcy: W kilkutysięcznym Boostedt ulokowano 1200 imigrantów. Mieszkańcy nie poznają teraz swojego miasta [wideo]

Podziel się