Szukaj

Mateusz Morawiecki krytykuje TVN za brak relacji z targów w Hanowerze [WIDEO]

25-04-2017 19:47
Mateusz Morawiecki, PiS, minister rozwoju, wicepremier Fot. Marek Mytnik / wikipedia.org / CC BY-SA 3.0
Podziel się

Polska jest państwem partnerskim tegorocznych targów w Hanowerze, co niewątpliwie należy uznać za wyróżnienie. Sukces naszego kraju niekoniecznie był wygodnym tematem dla wszystkich mediów.

Międzynarodowe targi przemysłowe w Hanowerze, określane są przez wielu komentatorów jako największe na świecie. W tym roku Polska była krajem partnerskim, a premier Beata Szydło razem z Angelą Merkel otwierała nasze stanowisko. Wydarzenie było szeroko komentowane przez część mediów, które mówiły o sukcesie Polski. Z kolei mniej przychylne rządowi stacje telewizyjne czy dzienniki wolałby ten temat przemilczeć.

Koniecznie przeczytaj: Antoni Macierewicz ironicznie do dziennikarza TVN: „Liczymy się bardzo z pana wiedzą” [WIDEO]

Czytaj też: Wpadka TVN-u na wizji. „Lecę, lecę. Lecę Wam wp***dolić” [WIDEO]

Wicepremier Mateusz Morawiecki postanowił wyrazić swoje oburzenie z tego powodu na antenie stacji TVN, której zarzucił z jednej strony ciągłe rozwodzenie się nad tematem Misiewicza, a z drugiej niemal całkowite pomijanie tematu targów w Hanowerze.

Chciałbym, żebyście tyle prezentowali tutaj, w TVN24 państwo targi w Hanowerze, które były znakomitym sukcesem, co mówicie o zamkniętej już sprawie pana Misiewicza – powiedział minister rozwoju i finansów.

Redaktor Bogdan Rymanowski próbował się bronić, tłumacząc, że przecież w czasie wywiadu ten temat był poruszany. Morawiecki szybko odpowiedział celną ripostą.

W tej rozmowie akurat, ale wczoraj to już nie powiem, ilu się śmiało, że w ogóle nie relacjonowaliście takiego polskiego sukcesu. Bo nikt się nie przejęzyczył, nie potknął, nie pomylił – zauważył.

Warto przeczytać: Dziennikarz TVN pyta działaczy PSL, z jakim hasłem przyjechali na Marsz Wolności [WIDEO]

Podziel się