Szukaj

Szczyt hipokryzji w medialnej wypowiedzi polityka PO. Borys Budka „wie”, jak uratować najważniejszy rządowy program [WIDEO]

27-10-2017 00:30
Borys Budka Fot. Polskie Radio24 / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Goszczący w piątek w Polskim Radiu 24, poseł PO i były minister sprawiedliwości Borys Budka komentując nowy program swojej partii po raz kolejny zabrał głos na temat programu 500+. Okazuje się, że polityk opozycji znowu zmienił zdanie na ten temat.

Odnosząc się do dalszych losów programu 500+ Borys Budka stwierdził:

Gospodarka zajmą się fachowcy a nie partyjni nominaci i jestem przekonany, że jedyna szansa na utrzymanie programu 500+, jest przejęcie sterów w PL przez osoby odpowiedzialne, a nie magików z power pointem, którzy co innego każdego dnia mówią, a gospodarka co innego

To nie pierwszy raz, gdy poseł PO zmienia swoje zdanie na temat tego programu. Wcześniej można już było usłyszeć głosy mówiące o braku możliwości realizacji 500+, później o ulepszeniu samych rozwiązań, zaś teraz o konieczności ratowania tej formy wsparcia rodzinnego.

Koniecznie przeczytaj: Borys Budka oburzony ostatnim odcinkiem „Ucha Prezesa” . „To było żenujące” [WIDEO]

Czytaj też: Joanna Mucha zmieniła zdanie. Posłanka PO chwali program 500 plus [WIDEO]

Warto przeczytać: Morawiecki odbierze 500 plus na drugie dziecko? : „Pewnie tak by się dało. Porozmawiam o tym z rządem i PiS”

Podziel się