Szukaj

PILNE: Polak podciął sobie gardło w sądzie w Wielkiej Brytanii

11-01-2017 14:42

Do makabrycznego zdarzenia doszło w czasie rozprawy w sądzie w Walii w miejscowości Haverfordwest. 33-letni Polak, który przyznał się wcześniej do zarzucanego mu molestowania kobiety, po powrocie z toalety „wymamrotał niezrozumiałe słowa” i podciął sobie gardło – podaje „Western Telegraph”.

Podziel się
Komentarze0
Polak podciął sobie gardło w sądzie w Walii Fot. Western Telegraph / Twitter / screen Twitter

Łukasz Robert P. mieszkający w Pembroke Dock został oskarżony o molestowanie sprzedawczyni w sklepie. Polak miał złapać kobietę za nadgarstek i pocałować w policzek, a potem złapać ją od tyłu, gdy przechodziła obok niego. Cały incydent nagrał sklepowy monitoring. Polak przyznał się do winy.

Oskarżony czekał na ogłoszenie wyroku. Według relacji dziennikarza „Western Telegraph” Polak po powrocie z toalety „coś wymamrotał i podciął sobie gardło”. Korespondent nie widział, co 33-latek trzymał w ręce.

Na miejsce zdarzenia przyjechały dwa ambulansy. Polak stracił dużo krwi - donosi korespondent „Western Telegraph”. Zanim dotarła pomoc medyczna mężczyzna był już nieprzytomny. Został przewieziony do szpitala w Swansea. Na razie media nie podały, w jakim znajduje się stanie.

Komentarze do: PILNE: Polak podciął sobie gardło w sądzie w Wielkiej Brytanii