Szukaj

Ten kierowca miał sporo szczęścia. Przeżył nieoczekiwane zderzenie z… wozem opancerzonym [WIDEO]

08-08-2017 20:32

Wypadek, do którego doszło w rosyjskim mieście Kemerowo, udowadnia, że na drodze należy mieć oczy dookoła głowy. Zwłaszcza, jeżeli próbując ominąć korek, wykonuje się niedozwolone manewry.

Podziel się
Komentarze0
Zderzenie z wozem opancerzonym, Rosja Fot. Ярослав Ткаченко / YouTube / screen YouTube

Kierowca osobowej Kii, widząc stojące przed nim auta, zdecydował się je ominąć prawym pasem. Dojeżdżając jednak do skrzyżowania z dużą prędkością, nie zachował wystarczającej ostrożności i nie zauważył przejeżdżającej kolumny aut uprzywilejowanych.

Koniecznie przeczytaj: Drastyczne nagranie. Publiczna egzekucja pedofila i mordercy. Tysiące gapiów i transmisja w telewizji [WIDEO +18]

Czytaj też: Szokujące zachowanie kierowcy osobówki. Motocyklista zaczął go wyprzedzać, więc z zemsty… w niego wjechał! [WIDEO]

Najpierw na skrzyżowanie z prawej strony wjechał samochód na sygnale. Kierowca Kii ominął go, ale zaraz za nim pojawił się wojskowy samochód opancerzony, którzy uderzył w bok osobówki. Kia została poważnie uszkodzona i raczej do naprawy się nie nadaje. Jej kierowca może mówić o sporym szczęściu, że w ogóle wypadek przeżył.

Warto przeczytać: Finowie boją się Rosjan. Będą się chować pod ziemią

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: