Szukaj

Przedstawiciel Hezbollahu nawołuje wszystkie religie do zwalczania homoseksualizmu [WIDEO]

07-07-2017 12:59

Nasrallah widzi w homoseksualizmie tak wielkie zagrożenie, że nawołuje nawet wyznawców chrześcijaństwa do wspólnego sprzeciwu.

Podziel się
Komentarze0
Nasrallah, sekretarz generalny Hezbollahu Fot. Małgorzata Koraszewska / youtube / screen YouTube

Sekretarz Generalny Hezbollahu Nasrallah uważa, że wiele społeczeństw jest zrujnowanych przez homoseksualizm. Zauważa, że dotyczy to nie tylko Zachodu, ale pojawia się też na Bliskim Wschodzie, m.in. w Libanie.

To jest duży proble. Stosunki homoseksualne są sprzeczne z logiką, naturą i umysłem człowieka – przekonuje. I nawiązuje do prób zalegalizowania związków jednopłciowych. - Każdy, kto dba o społeczeństwo i o czystość ludzkości, musi zająć stanowisko przeciwko tego rodzaju przedsięwzięciu. Niezależnie, czy jest muzułmaninem, chrześcijaninem czy niewierzącym.

Koniecznie przeczytaj: Według francuskiego uczonego, lewica próbuje wykorzystać islam jako narzędzie

Czytaj też: Według amerykańskich badaczy za pół wieku islam opanuje świat

Na tym jednak kończy się wola współdziałania z Zachodem w obronie wspólnych wartości.

Nasrallah broni tzw. wczesnych małżeństw – czyli po prostu małżeństw z dziećmi, zakazanych i krytykowanych na Zachodzie.

Próbują szerzyć kulturę sprzeciwu wobec wczesnych małżeństw. Czy ci ludzie wiedzą lepiej, niż Allah? Bezwiednie służą Szatanowi i diabłom – przekonuje działacz Hezbollahu.

Warto przeczytać: Co islam dał światu? Muzułmański uczony miażdży swoich współwyznawców. „Sami nigdy niczego nie dokonaliśmy” [WIDEO]

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: