Szukaj

Profesor psychologii znalazł prosty sposób na protesty lewicowych aktywistów [WIDEO]

12-06-2017 10:58

Jordan Peterson z Uniwersytetu w Toronto przekonuje, że w celu uniknięcia lewicowych protestów podczas konferencji z kontrowersyjnymi gośćmi, wystarczy organizować je… wcześnie rano.

Podziel się
Komentarze0
Jordan Peterson, Uniwersytet w Toronto Fot. Prawa strona / twitter / screen Twitter

Profesor psychologii z Uniwersytetu w Toronto swoimi refleksjami na temat lewicowych aktywistów podzielił się po udziale w debacie, zorganizowanej przez jego uczelnię.

Jak twierdzi, debaty nie udało się przeprowadzić. Ale Peterson dał administracji uczelni radę, jak uniknąć podobnych zdarzeń w przyszłości.

Uważam, że to jest strasznie komiczne – przyznaje.

Według niego, aby uniknąć protestujących i zakłócających spotkanie lewicowych aktywistów, wystarczy zorganizować je wcześnie rano.

Koniecznie przeczytaj: Niemcy jednak wycofują się z decyzji o deportacji Afgańczyków

Czytaj też: Europoseł jednym wpisem obnażył ignorancję środowisk lewicowych

Jeśli chcesz mieć kontrowersyjnego mówcę na kampusie, zaproś go na siódmą rano. Nie znajdziesz w okolicy żadnego protestującego, bo będą wciąż odsypiać kaca po wczorajszej imprezie w oparach alkoholu i trawki – przekonuje Jordan Peterson.

I opowiada, że jego metoda sprawdziła się już przy najbliższej okazji. Podczas konferencji, zorganizowanej o godzinie 9 rano, nie było ani jednego protestującego.

Warto przeczytać: Niemka zażartowała na temat imigrantów. Zapłaciła grzywnę i grożono jej śmiercią

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: