Szukaj

Dlaczego François Hollande nie ubiega się o reelekcję? Prezydent Francji to jedna wielka chodząca wpadka! [WIDEO]

22-03-2017 12:49

Polityk sprawujący funkcję głowy państwa powinien przede wszystkim godnie prezentować swój kraj, także na arenie międzynarodowej. Nie wszystkim jednak to dobrze wychodzi. Prezydent Francji François Hollande słynie wręcz z zabawnych wpadek.

Podziel się
Komentarze0
Prezydent Francji Francois Hollande

Wywodzący się z Partii Socjalistycznej François Hollande jest pierwszym prezydentem Francji, który w powojennej historii tego kraju nie będzie się ubiegał o reelekcję. Decyzja ogłoszona w grudniu ub. roku związania jest z niskim poparciem dla prezydenta, które nie sięgało wtedy nawet 10%.

Wydaje się, że główną przyczyną niezadowolenia społecznego w przypadku Hollande’a jest jego katastrofalna polityka socjalistyczna, która doprowadziła Francję do takiego stanu, w którym się obecnie znajduje. Jednak jeżeli obejrzeć poniższe nagranie, można wywnioskować, że inne czynniki także mogły mieć wpływ na katastrofalne wyniki prezydenta w sondażach.

Koniecznie przeczytaj: Strzały podczas przemówienia prezydenta Francji Francoisa Hollande’a [WIDEO]

Czytaj też: Afera finansowa we Francji! Francois Fillon praktycznie odpadł z gry o fotel prezydenta

Warto przeczytać: Premier Szydło na konferencji prasowej mocno odpowiada na sformułowanie prezydenta Francji „o funduszach i zasadach” [WIDEO]

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: