Szukaj

PILNE! W Londynie obok parlamentu zatrzymano mężczyznę z dwoma dużymi nożami [FOTO]

27-04-2017 17:17

Przy Whitehall w Londynie, niedaleko brytyjskiego parlamentu policja zatrzymała mężczyznę, który miał przy sobie dwa noże. Scotland Yard poinformował, że 27-latkowi zostały postawione zarzuty przeprowadzenia ataku terrorystycznego.

Podziel się
Komentarze0
Mężczyzna z dwoma nożami zatrzymany w Londynie Fot. 3213dev / Twitter / screen Twitter

Policja dodała również, że mężczyzna (nie podano, jakiej jest narodowości, ale zdjęcia zatrzymanego wskazują, że to raczej nie rodowity Brytyjczyk) miał przy sobie torbę, w której znajdowały się noże. Potwierdzają to także zdjęcia z miejsca zatrzymania oraz relacje świadków. Policjanci przekazali, że nikt nie został poszkodowany. W związku ze zdarzeniem zamknięto pobliskie ulice i odcięto dojazd siedziby premier Theresy May na Downing Street, która znajduje się kilkaset metrów dalej.

Koniecznie przeczytaj: „Obywatel Szwecji” zatrzymany przez policję w Gdańsku. Wydano za nim europejski nakaz aresztowania

Czytaj też: PILNE! Eksplozje tuż obok autokaru Borussii Dortmund. Jeden piłkarz ranny [FOTO]

Przypomnijmy, niecały miesiąc temu 22 marca w Londynie radykalny muzułmanin Khalid Masood wjechał w pieszych na moście Westminsterskim, potem rzucił się z nożami na policjanta pilnującego budynku parlamentu. W wyniku ataku zginęły cztery osoby.

Warto przeczytać: Muzułmanka w burce wyciągana z autobusu przez antyterrorystów w Londynie [WIDEO]

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: