Szukaj

Imigrant-gwałciciel skazany. A po „odsiadce” czeka go deportacja

10-07-2017 16:55

Dopiero recydywa podającego się za Syryjczyka imigranta skłoniła brytyjski sąd do zastosowania surowej kary. Gwałciciel trafi za kraty na ponad 20 lat. Potem grozi mu deportacja.

Podziel się
Komentarze0
Przemoc względem kobiet, gwałt Fot. Daniela Brown / flickr.com / CC BY-ND 2.0

20-letni Zahair Tomari, aby uzyskać azyl podawał się w Anglii za Syryjczyka. W rzeczywistości jednak pochodził z Maroka, gdzie nie toczyła się wojna.

Mężczyzna kilkakrotnie dopuścił się gwałtu na nieletnich, zanim wreszcie został skazany.

Już w 2014 roku Tomari zaprosił 15- i 17-latkę do mieszkania, gdzie spoił je alkoholem, pobił i zgwałcił. Obie dziewczyny terroryzował nożem.

Koniecznie przeczytaj: Rada orzekła, że za gwałt trzeba odpłacić gwałtem. Za zbrodnię brata odpowiedziała siostra. Została zgwałcona na oczach wsi

Czytaj też: Nastoletni imigrant przejechał 250 kilometrów uczepiony podwozia autokaru [WIDEO]

Trafił wtedy do aresztu, ale… wyszedł za kaucją.

Niemal równo 2 lata później, w sierpniu 2016 roku, zaatakował ponownie. Tym razem jego ofiarami padły dziewczynki w wieku 13 i 14 lat. Wraz ze swoim wspólnikiem uprowadził je, podał im alkohol i zgwałcił.

Tym razem sąd w Coventry nie był już pobłażliwy. Za oba przestępstwa imigrant został skazany na 9,5 oraz 8 lat więzienia. Zostanie też na zawsze zarejestrowany w Wielkiej Brytanii jako przestępca seksualny. Rzecznik Home Office, czyli resortu spraw wewnętrznych oświadczył, że po odsiedzeniu wyroku Tomari może zostać deportowany z kraju.

Warto przeczytać: Szwedzki festiwal nie odbędzie się za rok. Powodem napaści seksualne i gwałt na 15-latce

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: