Szukaj

Muzułmański imigrant z Maroka bije swoją siostrę na ulicy w Holandii [WIDEO]

01-04-2017 19:32

Wraz z napływem muzułmańskich imigrantów do Europy w krajach takich jak Holandia dochodzi do kolejnych aktów przemowy względem kobiet. Ofiarami są zarówno Europejki, jak i muzułmanki.

Podziel się
Komentarze0
fdg Fot. SHOCKING VIDEOS / YouTube / screen YouTube

W czasie ostatniej kampanii wyborczej w Holandii Gert Wilders, lider antyimigranckiej Partii na rzecz Wolności przekonywał, że jego kraj nie jest już bezpiecznym miejscem.

Przyjęliśmy tysiące ludzi nie mówiąc im, że to nasz kraj. Teraz płacimy za to wysoką cenę. Wielu ludzi oprócz tureckich i marokańskich paszportów posiada również paszport holenderski. Niektórzy z nich nie zachowują się jak Holendrzy. Widzimy to na co dzień. Nie szanują naszego kraju. Śmieją się z naszych wartości, z naszej tożsamości, z tego, kim jesteśmy – mówił w jednym ze swoich przemówień.

Koniecznie przeczytaj: Turcja zawiesiła stosunki dyplomatyczne z Holandią! Ankara grozi Europie imigrantami! [WIDEO]

Czytaj też: Turcy w proteście przeciwko Holandii spalili flagę… Francji [WIDEO]

Oglądając kolejne nagrania z Holandii, z muzułmańskimi imigrantami w roli głównej, nie sposób nie przyznać mu racji. Na poniższym filmie widzimy młodego muzułmanina, który bije swoją młodszą siostrę w publicznym miejscu w biały dzień. Marokańczyk chciał w ten sposób dać jej „lekcję”. Jak widać, mimo krzyków leżącej na ziemi dziewczyny, nikt jej nie pomaga.

Poniżej z kolei nagranie, na którym widać atak muzułmanina na Holenderkę.

Warto przeczytać: Holenderska policja strzela do imigranta z maczetą. Muzułmanin krzyczy „Allahu Akbar” [WIDEO]

Podziel się
Komentarze0

Komentarze: